Що відбувається з Приватбанком?

maks177 14 жовтня 2021, 13:05
У вересні Приватбанк відключив частину функціоналу старої версії Приват24 (для фізичних осіб). Разом з цим виникло дві величезні проблеми:
Перша. Зникла можливість проводити оплату з поточного рахунку.
Друга. Зникла можливість оплачувати на картковий рахунок фізичної особи у форматі ібан, якщо він відкритий у Приватбанку. Ця функція видає збій також у старій версії Приват24, де раніше все працювало.

Є конкретний приклад для цієї проблеми. Укладаємо угоду про купівлю-продаж нерухомого майна. Нотаріус вимагає надати квитанцію про сплату. І в продавця і в покупця рахунки відкриті в Приватбанку. Так от, зробити таку оплату через Приват24 зараз неможливо!!! Лише як з карти на карту, але в такому разі у новій версії в квитанції в полі призначення платежу вилазить стандартне «Переказ власних коштів для поповнення картки», а в старій версії у квитанції реквізити зазначаються як 5168 **** **** 9517. Очевидно, що обидва варіанти квитанцій не влаштовують нотаріуса.

Тричі звертався до чату Приват24, проблема просто ігнорується з няшним формулюванням
«На жаль наразі можливість оплати з поточних рахунків не реалізована. Орієнтовних термінів на жаль немає. Ви може зробити переказ на карту та проводити оплату.»
«На картковий рахунок фіз. особи в ПриватБанку оплата не здійснюється за номером рахунку, оплату можна провести лише за номером картки. Платежі за реквізитами — для рахунків в інших банках»
«Ми засмучені тим, що сталася така ситуація».
О, а як я засмучений.

Тож склалася така ситуація, що для оплати на ібан фізичної особи відкритий в приватбанку я змушений спочатку переказати свої кошти на рахунок в іншому банку, і звідти перераховувати на Приватбанк продавцю.

Тому питання, чи планується виправлення цієї ситуації і в які строки? Чи вже переходити на обслуговування до іншого банку, бо тримати гроші на рахунку з якого не можна оперативно робити переказ немає сенсу. Крім того, як пояснити доцільність (легітимність мети) таких операцій фін моніторингу цього банку-посередника?
14 жовтня 2021, 16:14
Дякуємо за ваш відгук. Ми проаналізуємо ситуацію щодо ваших зауважень.
Також, ми звернулися до вас приватним повідомленням для уточнення вашого номеру телефону, щоб перевірити якість наданої вам консультації в чаті.

14 жовтня 2021, 13:28
А если в Привате открыть не карточный счёт,
а обычный текущий счёт физлица
и с него производить перевод средств?
14 жовтня 2021, 13:58
Как вариант, можно формировать платёжный документ
у экономиста Приватбанка, но это однозначно не удобно,
хотя и будет «мокрая» печать на распечатке платёжного поручения.
14 жовтня 2021, 15:21
«виникло дві величезні проблеми: Перша. Зникла можливість проводити оплату з поточного рахунку.»
Jokets
Jokets
14 жовтня 2021, 17:39
Автор пишет сам уже полученный ответ о том, что банк знает об этой сложности он цитирует ответ где банк пишет что над эти работают, но как баран опять задаёт свой вопрос. Типо если задать его несколько раз что-то изменится?
15 жовтня 2021, 13:14
Зачем хамить? Банк знает о проблеме по вопросу 1, по вопросу 2 в поддержке отвечают, что не видят проблемы. Если позиция по вопросу 2 подтверждается, то мне необходимо менять банк. Об этом и вопрос.
mlp711141
mlp711141
14 жовтня 2021, 22:18
Старая версия, реально была удобнее. А новая смотрится как няшное убожество. Я один-два раза в месяц заглядываю в примат24, только ради того, чтобы проверить, пришли ли на мою карту очередные 666 грн погашения задолженности перед этим сатанинским банком, в которую меня загнал мой бывший директор при помощи манипуляций (следил за моими счетами, так как директор интернет-провайдера при моём входе в примат24 не только на работе с моего устройства, но и когда я был дома — его же сети) с задержками и уменьшением зарплаты и контролем моей личной жизни в нерабочее время.
Так что мой совет приматам: ищите другого провайдера в городе Обухов, особенно в отделении банка, которая в северной стороне города.
А нынешним клиентам советую — ищите другой банк.