Закриття програми бонус+

Tutmos90 8 жовтня 2021, 17:47
Доброго дня, шановна команда ПриватБанку!

На жаль топ менеджери ПриватБанку не розуміють, що программа Бонус плюс вже давно та на сьогодні вичерпала себе і вже не є актуальною. Багато торгівельних мереж, аптек, тощо повідомовлялися від неї, і вже не надають бонуси та забороняють розраховуватися ними. А ті що є, або підключаються — переважно в рамках тимчасової маркетингової акції, яка закінчується, та программа закривається. Перевіренно на власному досвді.

Що ви пропонуєте сьогодні? Кілька торгівельних закладів (надання послуг), для отримання бонусу у яких треба їхати у якусь частину міста, спеціально шукати їх, витрачати на це час. Аби отримати бонус. Так само треба їхати їх десь шукати, витрачати час, аби витратити бонус. Бо ж використати його можна лише там, де вирішили Ви. А бонус настільки мізерний, що оплатити ним у цих закладах практично немає чого.

Я клієнт Приватбанку зі студенських років, вже 10 років. Останні роки я не маю уявлення, де використати ваш бонус+. Останні кілька років знаєте, як я використовував його? — він був настільки мізерним, що на нього я зміг купити лише упаковку сірників у Вопаку, коли я опинявся біло того Вопака, але у буденному житті щодня Вопак не входить до місця моєї роботи чи проживання. Сьогодні, у 2021 році і Вопак відмовився від вас у м Житомир.

Ви чудово знаєте що у інших українських банках, ваших конкурентах є програмии кешбеку, які дозволяють отримувати бонуси, гроші протягом місяця у вибраних категоріях — Продукти, АЗС та автомобілі, Краса та здоров’я, Спорт та розваги, Таксі, Тварини, Подорожі і тд. Такі кешбекові програми є у Ідеа банку, Альфабанку, Авалі, Монобанку, Таскомбанку, ПУМБ, Форвард, Банк власний рахунок

Ваш колишній топменеджер Дмитро Дубілет, співзасновник Монобанку та його колеги ще у 2017 році зрозуміли, що бонус+ застарів та вичерпав себе. Люди не хочуть ходити та шукати ті кілька магазинів на все місто, де можна отримати / використати бонус від бонус+.

Ви влаштовуєте регулярно маркетингові акції у яких пропонуєте тимчасовий кешбек певній категорії клієнтів за певні дії протягом місяця. Чесно кажучи кілька разів реєструвався, але більшість акцій не підпадала під мене як клієнта або мої дії.

Натомість ви категорично відмовляєтесь від запровадженні постійного кешбеку по категоріях витрат, як у вишче перелічених мною банках. Ви заробляєте щодня на клієнтові на комісях, винагородах, кредитах, комісійній винагороді за інтерчейндж і тд. Водночас ви не бажаєте дати клієнту таку можливість клієнту. Це прикро.

Світ не стоїть на місці, все змінюється. ПриватБанк теж змінюється, чудовий приват24, оновлення інтерфейсу. Але у питанні Бонус+ Ви залишилися на рівні розвитку 5−7 річної давності. Це ваш програш. Я спілкувався з працівниками приватбанку, писав неонаразово на цю тему — у відповідь простий ігнор.
8 жовтня 2021, 18:48
Програма лояльності Бонус+ має тисячі партнерів по всій Україні, як у вигляді наземних торгових точок, так і пропозицій економити на купівлях онлайн. На сайті https://bonus.privatbank.ua/ua/ ви можете знайти актуальні пропозиції в своєму місті.
Окрім того в банку постійно проводиться купа акцій, що дають змогу отримувати кешбек чи вигравати цінні призи просто користуючись послугами банку -https://newpromos.privatbank.ua/
Також для власників карток класу Gold та вище є можливість отримати знижку одразу при оплаті карткою у партнерів програми «Дисконтний клуб» — https://discount.pb.ua/

Zhmunya
Zhmunya
9 жовтня 2021, 6:38
Как вас вежливо послади с вашим предложением? Вас не устраивает, а банк все устраивает. Меняйте банк — у Примата не осталось ни одного преимущества.
11 жовтня 2021, 12:41
Банк давно змінив. А що робити декільком мільйонам клієнтів, які не змінили? служба підтримки ПриватБанку! А ви знаєте, що мільйони Ваших клієнтів РОКАМИ ПРОСЯТЬ Вас запровадити нарахування кешбеку на постійній основі з доходу інтерчендж, який ви заробляєте з мільйонів цих клієнтів? А ви вдаєте, що Ви глухі, німі та сліпі.
11 жовтня 2021, 16:36
«А ви вдаєте, що Ви глухі, німі та сліпі» Вдавали коли банк був приватний. Державні ж банки у нас реально глухі німі та сліпі :)
9 жовтня 2021, 8:45
Приват банк и его сотрудники живут в своем мирке.

А https://discount.pb.ua/ — параша редкостная, покупать вещи с наценкой 1000 и более % и получать на сабж скидку до 20%
CRjonny
CRjonny
9 жовтня 2021, 13:06
Претензия конечно правильная, озвучена и ранее тыщу раз, но бюрократам привата и так много лишниx. Они уже не знают как повыгонять оттуда всеx, и отказы в перевыпуске кадому второму и мошенников себе в штаты набрали для обнуления клиентов, а клиенты всё не кончаются. Приват любит тока пенсии бабулек и иx очереди, мож им доплачивают за ниx остальные еще xотят чегото там, а мож геронтофилы как Жакет. А так любимый совок с бабульками, приват это как телевизор ща, арxаичный какойто аппарат неясно для чего, какой там кешбек они досиx пор кредитки без чипов выдают
9 жовтня 2021, 14:34
У примата куча комиссий за любое телодвижение, которых нет в других банках, даже за пополнение мобильных берут комиссии #рукалицо# Вот и жируют, плюя с высоты на все и вся.
9 жовтня 2021, 14:36
Редакция «Минфин».
Когда будет возможность ставить офпреду банка оценку?
Реально тупые и шаблонные ответы вызывают много негатива!

Зачем этот ресурс существует если с банком нет обратной связи с общественностью?
Minfin
Minfin
9 жовтня 2021, 15:23
Спасибо за внимание, передали ваше пожелание сотрудникам, которые отвечают за данное направление.
9 жовтня 2021, 14:49
Соглашусь что программа Бонус + малоэффективная и фактически не приносит никакой пользы. В то время как в монобанке существует кэшбек на различные позиции покупок, будто в магазинах, кафе, транспорте и т. д.
10 жовтня 2021, 9:22
Згоден на всі 100, бонус+ перетворилась у непотрібне л**но. Доводиться довго й нудно шукати, де вітратити ті бонуси. Маю 900 бонусів, вже півроку не можу потратити бо куча місць, що раніше були в програмі — тепер відмовились від неї. Приват же як завжди воліє не помічати проблему.
10 жовтня 2021, 19:35
Бонусы принимают в «Пузатой Хате». Ранее точно принимали. Это сеть ресторанов украинской кухни расположенных в больших городах, будто Киев, Харьков, Львов и др. Как вариант можно потратить их там и бесплатно (за счёт бонусов) и вкусно по факту поесть
10 жовтня 2021, 20:29
Реально западло, специально идти куда-то, чтобы потратить бонусы. Что ради этого ехать в другой конец города или вообще в другой город???
Да и например в Одессе отродясь «Пузатой Хате» нет и не было. А там где бонусы принимают — какие-то рыгаловки, либо с наценкой 1000%. Люди жеж как-то ходят даже в Макдональдсы…

Нормальные банки давно ввели нормальный кешбек, которым можно либо вернуть деньги за покупку либо просто вывести кешбек на баланс карты.
11 жовтня 2021, 12:38
Тупа відповідь ПриватБанку. Проблема не закрита!
pmn19
pmn19
12 жовтня 2021, 9:20
Зато Приват таким образом бодро спонсирует бюджет, потому как, начисляя какую-то фигню, он удерживает с этого непонятно чего и перечисляет в бюджет абсолютно реальные 19,5% налогов. Польза налицо). Оригинальная такая программа лояльности.