в приват банке покрывают мошенников,

kyrylo75 6 жовтня 2021, 18:58
сам пострадал від їхньої бездіяльности. 3 месяца назад, у меня украли телефон и картку приватовскую, поздно вечером, утром в суботу смотрю в вайбер на компе, а у меня сняли остаток денег с карточки 3000. и если бы на этом все закончилось так нет толь во вкус вошли, зашли в мой личный кабинет увеличили кредит-а был 16000, до 31000, без моего ведома и согласия и пошли собирать урожай, и в оканцовке до 11. 45 утра еще оформили оплату частинами, телефон в комфи за 24000, после 12 пришел в отделение привата, а они очима клипають и предлогают новую картку, пришлось идти в полицию писать заяву, но искать того кто у меня вытянул бесмысленно, а было это гдето в районне метро минская.
6 жовтня 2021, 19:56
Добрий вечір!
Приватбанк активно бореться з шахрайством, але й ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми неодноразово наголошували про правила безпеки та не припиняємо просити клієнтів бути пильними. У випадку втрати чи крадіжки мобільного телефону та карток, потрібно відразу сповіщати про це в нашу цілодобову підтримку, щоб вчасно прийняти усі міри для збереження коштів. Сигнал про крадіжку чи втрату може подати і третя особа.
Спеціально для наших клієнтів ми склали прості поради, щоб не потрапити на шахраїв: https://privatbank.ua/safeness
З повагою, ПриватБанк.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
6 жовтня 2021, 19:49
Ваша щедрость не знает границ… ну прям Меценат с большой буквы М!
Jokets
Jokets
6 жовтня 2021, 23:51
У вас все украли, но вы в банк это решили не сообщать и не блокировать) вашими бездействиями вы поспособствовали краже- вам и платить кредит теперь

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / в приват банке покрывают мошенников,