Скрытые условия кредитования. Списание % по кредиту постфактум.

MelindaGibson 4 жовтня 2021, 9:21
Приватбанк считает возможным автоматически списывать % за использование кредитных средств задним числом. По факту справка об отсутствии задолженности выдана 27.09.2021, но банк продолжает списывать % в автоматическом режиме в октябре 2021. В поддержке по данному вопросу никто не проинформировал про то что есть задолженность по процентной ставке, хотя я уточняла конкретно этот момент, прежде чем погасить кредит. Больше никогда с этим банком не буду связываться.
Жлобство и теневые серые схемы можно встретить только тут.
4 жовтня 2021, 10:05
Вся інформація про умови користування карткою та кредитним лімітом описана в Умовах та Правилах надання банківських послуг на сайті банку, а також в більш доступному та зручному вигляді за посиланнями:
Відсотки нараховуються при користуванні кредитним лімітом, якщо картка вийшла з пільгового періоду. Нарахування відсотків відбувається окремо за кожен день користування кредитними коштами, а списання нарахованих відсотків за поточний місяць відбувається 1-го числа наступного місяця. Так, якщо з 1.09.2021 до 27.09.2021 ви користувались кредитними коштами поза рамками пільгового періоду, то нараховані за цей період відсотки мали б списатись саме в жовтні, згідно з умовами користування карткою.
Довідка про відсутність заборгованості видається за фактом наявності чи відсутності поточної заборгованості на картках в момент формування довідки. Нараховані відсотки за поточний місяць в дану довідку не враховуються, адже їх списання відбудеться лише 1-го числа наступного місяця. Щоб при списанні нарахованих відсотків не утворився борг по картці рекомендуємо вносити суму до повного погашення, яка відображається в вашому Приват24. При перегляді суми до повного погашення ви можете бачити окремо суму заборгованості та суму нарахованих відсотків на той момент, разом з інформацією про умови нарахування і списання відсотків.
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити деталі по вашому зверненню в підтримку та перевірити інформацію.

USD 41 41.6

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Скрытые условия кредитования. Списание % по кредиту постфактум.