Разорвали договор ы одностороннем порядке

Irinakiev2015 27 вересня 2021, 14:57
Добрый день. Очень долгое время являлась клиентом Приват банка, всегда все было отлично, никаких нареканий, кредитов не брала, никаких противозаконых действий не проводила, у меня заканчивается карточка в 2020 году и мне отказывают в выдаче новой, н, ничего не объясняя, просто сказали о разрыве договора в одностороннем порядке. Я звонила на горячую линию, разговаривала с службой безпеки, но результата не получила, только отказ не объясняя, ни на что не ссылаясь. Всё-таки хочу прояснить ситуацию и выяснить и решить ситуацию. Просто как-то неправильно.
27 вересня 2021, 15:27
На жаль, ми вимушені відмовити вам в оформленні нової картки.
Дане питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок з наданням інформації.

27 вересня 2021, 20:03
«у меня заканчивается карточка в 2020 году и мне отказывают в выдаче новой»

Так это было год назад, а сейчас сентябрь 2021 года…
Olf68
Olf68
29 вересня 2021, 14:49
Аналогічна ситуація. Хоча на пошту прийшов лист «Нова картка вже чекає на вас в відділенні». А у відділені сказали те, що й Вам.
Хоча згідно п. 2.1.3.8.1 договору:
«Договір укладається строком на 20 років. Датою укладення Договору є дата отримання Клієнтом Картки.
Якщо за місяць до закінчення строку дії Договору жодна із Сторін письмово не повідомила іншу Сторону про намір розірвання Договору, він продовжується на такий же строк.»
Ну і де у нас «письмове повідомлення про намір розірвання Договору»? «Профільні фахівці» блін. Що хочуть, те і роблять. Бо відповідальності ніякої.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Разорвали договор ы одностороннем порядке