Некомпетентність, хамське ставлення, знущання з беззахисних пенсіонерів

SBut 23 вересня 2021, 12:22
Моя мама, 75 років, багато років мала депозит в Приватбанку, на який відкладала гроші зекономлені з пенсії в 2,5 тис. грн. Цього року служба соціально захисту для оформлення субсидії затребувала в неї довідку з Приватбанку про відсутність депозитів на суму понад 100 тис. грн.
Мама звернулася до начальника відділення (м.Бердянськ, вул. Італійська 69) Шклової Лариси Олександрівни, але отримала немотивовану відмову. Мама знову звернулася за роз’ясненням до служби соц. захисту, там їй дали зразок тексту довідки. З цим текстом знову звернулася до пані Шклової, знову немотивована відмова у грубій формі. Аргумент — «ми таких довідок не видаєм».
Знову похід до служби соцзахисту та Привату, знову безрезультатно.
Мама телефонує у сльозах «мені вже немає сил бігати міс собесом та Приватбанком».
Приват, ви збираєте гроші з довірливих пенсіонерів, але не вважаєте за доцільне проявляти елементарну ввічливість та такт до беззахисних старих людей. Не кажучи вже про повну відсутність компетентності та професіоналізму у ваших працівників.
23 вересня 2021, 13:16
Приносимо вибачення за те, що після відвідування нашого відділення у вашої мами залишився неприємний осад. Ми проведемо перевірку стосовно ситуації, що склалася та по результату зателефонуємо.

Jokets
Jokets
25 вересня 2021, 11:33
Так шо по итогу? Получили справку?

USD 41 41.6

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Некомпетентність, хамське ставлення, знущання з беззахисних пенсіонерів