Крадіжка, незаконне списання коштів з пенсійної картки Приват банку

Vose 21 вересня 2021, 12:11
20.09.2021року, я зайшла В Приват 24, і замітила що зменшився баланс на пенсійній карті. При подальшій перевірці виявила що в період з 03.08.2021р. по 11.08.2021р. були проведенні списання грошей в США штат Арканзас, через американський банк покупка продуктів
WALMART GROCERY, BENTONVillE та канцелярії
DRI PRINTRUNNER, 877−405−3949,
дрібними переводами з конвертацією на загальну 20 000 грн.
Головне що по тих рахунках в Прават 24 неможливо роздрукувати чек чи квитанцію
Оплата проводилась без моєї згоди та підтвердження. Від банку ніяких повідомлень та СМС не надходило… Онлайн покупки картою не проводились, підтверджень ніяких не робилось ні раніше і ніколи не вводила та зберегли дані картки ні на одному сайті і не давала згоду сайту на подібні списання.
Я звернулась у відділення, мені зразу перевипустили карту та порадили звернутись у кіберполіцію.
Ввечері коло восьмої години в Приват 24 приходять повідомлення про запит на повернення коштів, і цей запит буде розглядатись від 45-до 120 днів.
На другий день в банку підтвердили що дійсно до карти ніяких підписок не підключалось і не активововувалось.
А надалі Приватбанку варто подбати про безпеку своїх клієнтів. Ця подія змусила мене задуматися чи лишатися клієнтом «Приватбанку».
21 вересня 2021, 13:02
Ваша заявка прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас.
По вашому списанню на сторонньому сайті було оформлено токен, що дає змогу проводити оплату згідно договору, що ви заключили користуючись послугами компанії, на рахунок якої проведено оплату.
Перевірьте у виписці по картці чи було надано вам послугу (зарахування на картку). Якщо ж ви не вказували дані та не отримували послуг від сайту, то варто перервіити чи не проводили операцію особи у яких міг бути доступ до вашої картки та мобільного.
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
У разі виникнення додаткових питань, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.

BlackDog36
BlackDog36
21 вересня 2021, 13:05
Але три зірочки все ж поставили. Не сильно на банк образились :)
zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
21 вересня 2021, 14:45
Как мило мошенники рассчитались банковской картой в магазине WALMART Бентонвилл — город и административный центр округа Бентон в американском штате Арканзас. Думаю 20 000 грн. для вас это не деньги так, что придется их уплатить Привату

USD 41 41.6

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Крадіжка, незаконне списання коштів з пенсійної картки Приват банку