Неправомірне зняття коштів з кредитної картки в суммі майже 1 тис. дол.

Svitlana2686 14 вересня 2021, 11:57
02.09.2021 з моєї кредитної картки (кредитні кошти) зняли майже 1 тис. дол. (10 платежів по 99,99 дол.,) сплата за послуги Apple music (звичайний щомісячний платіж 4,99 дол.) приват кошти списав з інтервалом 1 хв. між платежами, деталізацію платежів відмовляються надавати (повні банківські реквізиті отримувача коштів).Apple не підтверджуе надходження данних коштів. 02.09.2021 оформила в банку заявку про неправомірне списання коштів, шахрайскі діїї, та на повернення данних коштів. 03.09.2021 оформила скаргу в Apple. Додаткових підписок на списання грошових коштів не здійснювала. Станом на 14.09.2021від Приватбанку не отримала повернення коштів на картку та зворотнього звязку по стану вирішення мого питання. Велике прохання допомогти у вирішенні мого питання!!!
14 вересня 2021, 13:12
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше ввели та зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Радимо перевірити виписку по картці на наявність раніше проведених операцій на користь даного сервісу.
За вашим зверненням вже сформовані заявки на повернення коштів. Регламент їх обробки суворо регламентований платіжною системою та складає до 120 днів. Зі своєї сторони ми завжди робимо все, щоб прискорити їх розгляд. Після отримання відповіді від платіжної системи та розгляду заявок ми додатково вас проінформуємо.

14 вересня 2021, 13:01
Интересно как же апл узнал данные карти
14 вересня 2021, 14:08
Интересно как Apple списал предоплатой абонплату за 10 месяцев? Вы такое видели в жизни — я нет. Поэтому сильно сомневаюсь, что это Apple music.
14 вересня 2021, 15:20
Ну так стоит эти вопросы задавать апл
14 вересня 2021, 16:55
Еще раз — я очень сомневаюсь как и автор, что списания были от Apple
14 вересня 2021, 18:47
Еще раз — я очень сомневаюсь как и автор, что списания были от Apple
=========

Какая разница кто списал…
Интереснее тот факт, что кто-то в здравом рассудке данные своей кредитки на сайтах вводит.
14 вересня 2021, 19:29
Не хочу вас расстраивать, но наверное для этого карты и оплату в интернете по ним и придумали.
14 вересня 2021, 20:14
Не хочу вас расстраивать
=========

Лучше даже пробовать…
Тут недавно ученые из Молдавии опровергли факт, что земля круглая — они утверждают, что она грязная и на зубах скрипит!
Продолжайте трясти дерево…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Неправомірне зняття коштів з кредитної картки в суммі майже 1 тис. дол.