Приписують те, чого не було

galinakut 12 вересня 2021, 19:55
Банк просто вирішив собі відкрити кредит на мене і тим самим зробив мені чорну кредитну історію, після чого подав на мене в суд 11 березня 2014 року відбувся суд в якому Городоцький районний суд встановив що публічне акціонерне товариство Комерційний банк «ПриватБанк» звернулось до суду з позовом до мене про стягнення заборгованості. 10 березня 2014 року надійшла заява представника банку щоб залишити справу без розгляду, бо ніяких документів з моїм підписом не було. І весь цей час я маю погану кредитну історію і що ви думаєте? Єдиний банк який дзвонить і пропонує 200000 кредиту вгадайте який банк? Так, саме він, ПриватБанк, вже не знаю що робити, а зараз вони хочуть щоб я прийшла до них підписала якийсь «договір» ось так… Жахливий банк… А пишеш в бюро кредитних історій — кажуть розберіться з банком, вже й не знаю. Рішення суду маю на руках. Саме відділення в Комарно мало кримінальні справи на собі на даний момент ліквідоване. Поки дана ситуація не вирішиться, хороших сторін вибрати не можу
13 вересня 2021, 9:57
Добрий ранок!
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.

13 вересня 2021, 2:55
Непонятно, Приват открыл кредит без ведома клиента снял деньги сам и подал в суд и выиграл его? А потом звонит и предлагает еще 200к? Должнику который проиграл суд и не оплачивает ему его? Чтото даже я не верю в эту историю.
13 вересня 2021, 11:41
Представляете если отзыв соответсвует действительности, какой масштаб высокопоставленный сотрудник привата, оформлял кредиты на полгородка, еще и подавал в суды, а потом слинял закрыв отделение, оператор не мог провернуть это это было минимум начальник отделения или сб замешано если отзыв подтвержден, я бы рассматривал его в открытом слушании))