Зняли додаткові відсотки, при оплаті комунал них послуг.

AleksandrRu 11 вересня 2021, 19:13
При оплаті комунальних послуг, за рахунок кредитних коштів, в коментарі вказано, що без додаткових відсотків.Після проведеня транзакції, виявилось, що банк зняв додаткових 3 відсотка. На що оператор банку відповів, що я перевищив ліміт оплати (10000грн)на 100 грн, тому нарахувались додаткові відсотки.При тому, що нарахувались вони не на 100 грн, перевищення, а на всю суму транзакції.На питання, чому данна інформація не відобразилась на сайті банку, відповіді не надали.
12 вересня 2021, 10:00
Комісія за комунальний платіж — від 1 до 3 грн*.
Комісія може відрізнятися від стандартної і залежить від умов договору з одержувачем.
*У разі сплати бюджетних платежів (податки, штрафи, збори тощо) комісія становить 1% (min 3 грн, max 200 грн).
Платіж для поповнення карток інших банків – за реквізитами (через картковий IBAN-рахунок). Комісія становить 0,5% (min 5 грн).
За користування кредитними коштами стягується додаткова комісія при оплаті з картки «Універсальна» — 3%, з елітної картки — 2%.
За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10 000 грн на місяць комісія за користування кредитними коштами не стягується.

mary27
mary27
11 вересня 2021, 19:47
Госбанк такой госбанк. И плевать на проблемы клиентов.
Jokets
Jokets
12 вересня 2021, 7:51
Ну так читайте тарифы, если вы их не знаете это ваша лень, и ваши проблемы

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зняли додаткові відсотки, при оплаті комунал них послуг.