Низька кваліфікація співробітників гарячої лінії

oxana paustovska 5 вересня 2021, 18:58
Дуже складно зв’язатися з співробітником банку за телефоном 3700, треба довго чекати і переслуховувати одну й ту ж саму інформацію. В результаті, коли нарешті з'єднали з оператором, вона виявилась зовсім некваліфікованою. На мої запитання повторювала одні й ті самі завчені фрази. Питання залишилось невирішеними — витратила купу часу в нервів.
6 вересня 2021, 9:27
Доброго ранку!
Фахівці проведуть перевірку відносно описаної вами ситуації та зв'яжуться за результатом.

Алексей Билык
Алексей Билык
5 вересня 2021, 21:26
Низкий это мягко сказано, такое ощущение что они там после 5 Ти классов общеобразовательной, самых обычных слов не понимают, только по скрипту, и то с запинками, страшно все очень страшно, мы все волнуемся за приват
Jokets
Jokets
6 вересня 2021, 5:31
Интересно какой же вопрос был
komandor95
komandor95
6 вересня 2021, 22:00
«В результаті, коли нарешті з'єднали з оператором, вона виявилась зовсім некваліфікованою. На мої запитання повторювала одні й ті самі завчені фрази. Питання залишилось невирішеними — витратила купу часу в нервів»
Я вам так скажу, возможное решение вашего вопроса со стороны банка не всегда будет вас устраивать, но это решение, ответ будет единственным верным ответом со стороны банка, вам не скажет другого следующий оператор. Вы, к сожалению, не описали ваш вопрос, который задали в техподдержку, так было бы более понятно, в чём проблема.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Низька кваліфікація співробітників гарячої лінії