Кредитка

olgav 13 березня 2014, 11:42
Доброго дня. Захотіла оформити кредитку «Універсальну». Мені гарно подали інформацію, описали вигоди від користування. Потім пішов збір інформації та оформлення заявки… Але питання який регулярний платіж Вам підключити — мене неприємно вразив! На прохання не підключати такий платіж, було відмовлено в картці. Підскажіть будь ласка, яку карточку можна у Вас оформити без платіжа кожного місяця. Я не бачу сенсу в тому, щоб мені поповнювали рахунок телефону чи здійснювали оплату «за світло», а потім іти і гроші ставити на картку.
Дякую.
13 березня 2014, 12:46
Добрий день, Ольга!
Дякуємо за звернення! Оформлення миттєвої картки «Універсальна» здійснюється абсолютно безкоштовно протягом 15 хвилин. Підключення регулярного платежу ні в якому разі не є обов'язковою умовою оформлення і здійснюється виключно за Вашим бажанням. Щоб оформити картку Ви можете звернутися в будь-яке відділення банку.
Приносимо вибачення, якщо співробітник проконсультував Вас некоректно. Дозвольте нам детальніше розглянути Ваше питання, щоб вжити заходів для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Будемо вдячні, якщо Ви вкажите на help@pb.ua, посилаючись на це повідомлення, точну адресу відділення, в яке Ви зверталися (для зручності рекомендуємо скористатися карткою на сайті privatbank.ua/map), дату відвідування, по можливості ПІБ співробітника, а також Ваші контактні дані. Ми обов'язково перевіримо інформацію і вживемо заходів.
Заздалегідь дякуємо за лист!
З повагою, ПриватБанк.

Dreysmal
Dreysmal
13 березня 2014, 17:27
Когда я оформлял универсальную меня тоже это добило, отвык я от такого наглого втюхивания банковских услуг… но согласился, что делать… слава богу все это легко отключается в приват24
oleksandrinfa
oleksandrinfa
13 березня 2014, 21:05
Olgav, карта универсальна оформляется примерно 15-20 минут с минимальными документами а именно паспорта достаточно. Кредитный лимит по желанию можно аннулировать, если вы не планируете пользоваться кредитными средствами. И никакие там дополнительные карты вам без вашего согласия втюхивать неимеют права.