Непонятным образом были списаны деньги с карты

Ghjfdrhj 17 серпня 2021, 5:19
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 32
Здравствуйте, сегодня в 03:50 по адресу м. Дніпро Набережна Перемоги 30 с карты было списано 123.75 и 321.38 грн соответственно.
Проблема заключается в том, что меня в тот момент, там не было. Карту и её данные я также никому не разглашал.
Хотелось бы, услышать ваши рекомендации по решению данной проблемы.
17 серпня 2021, 11:30
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше ввели та зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Радимо перевірити виписку по картці на наявність раніше проведених подібних операцій.
За вашим зверненням в онлайн підтримку https://privatbank.ua/ наші колеги зможуть підказати на якому сайті була проведена оплата.
Ви можете звернутись в підтримку сайту на якому проводилась оплата і запросити повернення через них. Якщо з цим виникли труднощі ми за вашим зверненням можемо подати запит на оскарження операції.

Zhmunya
Zhmunya
17 серпня 2021, 6:32
Это главный офис Примата, а деньги списаны за интернет оплаты — подписка или бронирование. Вспоминайте где вводили данные карты и на каких сайтах — можете запросить эту информацию у банка. Карту лучше заблокировать и перевыпустить.
Jokets
Jokets
17 серпня 2021, 6:57
Ещё один любитель подписки

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Непонятным образом были списаны деньги с карты