Овердрафт для несовершеннолетнего

mymin213476 9 серпня 2021, 0:54
Был выдан овердрафт несовершеннолетнему клиенту.
Средства были израсходованы когда на карте был положительный баланс. Затем через несколько дней карта просто ушла в минус.

На данном сайте был похожий отзыв только про монобанк, там были некоторые уточнения на которых основан данный отзыв: (если какие-то из них неверны — прошу считать данный отзыв недействительным)
— Овердрафт — кредит.
— Кредит не может быть выдан несовершеннолетнему.
— Договор, судя по заверениям поддержки, оформлен именно на несовершеннолетнее лицо.
9 серпня 2021, 10:44
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було досить для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
У разі виникнення питань у клієнта власника картки, він може звернутись в підтримку на нашому сайті https://privatbank.ua/. Наші фахівці 24/7 онлайн та готові допомогти.

Jokets
Jokets
9 серпня 2021, 6:53
Овердрафт может быть на любой карте