повернення коштів які не зарахував термінал

vanyha77 30 липня 2021, 10:54
поповнюючи термінал готівкою на власну карту при зарахуванні пішов збій та кошти не зарахувалися, одразу зателефонував на гарячу лінію і мені сказали що дійсно бачать що було внесено суму 41тис але треба заждати інкасацію і перерахувати залишок, і що це займе не більше 24години, пройшло вже 2 доби. сума не маленька, а ніхто ніякої відповіді дати не може і зарахування до цих пір не відбулося!!! жахливе відношення до клієнта!!! в аналогічних ситуаціях з монобанком кошти зараховувались на протязі декількох хвилин після дзвінка на гарячу лінію, в приватбанка орієнтованість на клієнтів на нулю!!!
30 липня 2021, 12:34
Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.

30 липня 2021, 12:15
«в аналогічних ситуаціях з монобанком кошти зараховувались» — дайте, будь ласка адресу, де можна побачити термінал монобанка? Ніколи не бачив.
vanyha77
vanyha77
30 липня 2021, 12:38
IBOX дял того придуманий!!!
30 липня 2021, 14:52
А ще існують термінали EasyPay.UA, які приймають готівку та зараховують на карту відповідного банку. Автор засунув готівку в термінал ПБ, а посилається на моно. Тема про збій у терміналі, моно терміналів НЕ має. то як можна розуміти: ««в аналогічних ситуаціях з монобанком кошти зараховувались»
Mary077
Mary077
30 липня 2021, 20:43
Автор, большие суммы класть на карту/переводить только через кассу. В Приватбанке сложно добиться правды. Желаю положительного разрешения вопроса.
Bezuslovno
Bezuslovno
31 липня 2021, 1:12
Доверять такие суммы приватбанку — Вы смелый человек)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / повернення коштів які не зарахував термінал