Заблокували пенсійну карту, хоч лягай та померай

belovolnina82 22 липня 2021, 14:31
Така спека, на вулиці, не можу я інвалід у мене сахарний діабет, заблокували мені мою Пенсійну картку, не має навіть за що хліба купити, за комунпослуги заплатити. не можу постійно на нервах ніде не має справедливості просто лягай і померай. Вже думаю чи в поліцію мені дзвонити, чи може когось прибити, щоб достукатись. І так взагалі ледве звожу кінці з кінцями з цими копійками, і ці не дають. Щоб вияснити, я живу в районі, до райцентра потрібні гроші. щоб добратися. замкнуте коло виходить. ні в кого не позичиш всі також біля мене бідні люди
22 липня 2021, 15:47
ПриватБанк діє виключно в рамках закону та в ситуації, коли надходить лист від виконавчої служби про накладення арешту, банк не може його ігнорувати. В такому випадку, згідно з постановою, банк має обмежити рахунки клієнта.
Ви можете користуватись власними коштами понад суму арешту.
У разі виникнення додаткових питань, будемо раді допомогти в особистому повідомленні.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
22 липня 2021, 20:26
З відгука незрозуміло, на яких підставах заблокували картку? Банк у коментарі каже, що відкрито ВП. Це дійсно так? Тоді вам потрібно дізнатися, чому відкрили ВП, та надати виконавцю докази того, що на ці гроші на може бути звернуто стягнення. Якщо піся цього виконавець самостійно не зніме арешт з пенсійних коштів, то йго дії можна буде оскаржити тільки у суді.
Jokets
Jokets
23 липня 2021, 10:24
Нее, так не интересно Как видим по ответу есть ВП, вот и арест, но нашим людям куда проще начать писать/кричать словами, чем что-то предпринять для решения вопроса
MykolaA
MykolaA
23 липня 2021, 10:49
Будьте снисходительны к человеку: Цитата; «не можу я інвалід «- конец цитаты.
Toxa David
Toxa David
23 липня 2021, 11:06
«Така спека, на вулиці, не можу я інвалід у мене сахарний діабет… не можу постійно на нервах… чи може когось прибити, щоб достукатись.» belovolnina82
«Где этот чёртов инвалид?» В ответ на это Бывалый басом говорит: «Не шуми, я — инвалид.» И толкает животом шофёра. (Операция «Ы» и другие приключения Шурика).

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Заблокували пенсійну карту, хоч лягай та померай