Ужасный банк!

BrutalcaSper 13 липня 2021, 21:35
Хлам, а не банк защита прям бесит до триндеца хочешь перевести деньги звони на 3700 или присылай фото с картой или ещё что-то, взял в матери карту чтоб взять товар в оплату частями дак фиг там взял Нада звонить 3700 чтоб подтвердить, а мать вообще в другом городе и она не подтвердит. В других банках намного проще все и нет таких проблем как с етим хламо банком.
14 липня 2021, 10:03
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Щоб не виникало таких труднощів, ви можете за дорученням, або з мамою відкрити до її рахунку додаткову картку на своє ім`я у будь-якому відділенні банку.

corsww
corsww
13 липня 2021, 21:52
Для автора. приват… но вы такую чушь пишете
krv77
krv77
14 липня 2021, 6:36
Украл (нашел) карту, а банк просит позвонить на 3700… бывает же.
Toxa David
Toxa David
14 липня 2021, 8:45
«взял в матери карту чтоб взять товар в оплату частями дак фиг там взял», «а мать вообще в другом городе и она не подтвердит.» BrutalcaSper
Умови та Правила надання банківських послуг https://privatbank.ua/terms
2.1.4.5. Обов’язки Клієнта
2.1.4.5.1. Клієнт зобов’язаний не передавати Картки, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або нанесені на них дані в цілях, не передбачених цим Договором, або що суперечать чинному законодавству.
2.1.4.2.2. Банк має право призупинити дію Картки, а також відмовити в продовженні строку дії Картки при здійсненні операцій, що суперечать умовам цього Договору, інтересам Клієнта або Банку, з використанням Картки або нанесеної на них інформації.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
14 липня 2021, 14:55
А мать в другом городе и неизвестно, знает ли, вообще, о том, что ее сын пытается сделать с ее картой. :) Не перестаю поражаться действиям некоторых наших граждан!
OldJew
OldJew
14 липня 2021, 14:56
Стандартная картина для нашей страны, увы
Jokets
Jokets
14 липня 2021, 18:24
Так страшно, что человек ещё отстаивает позицию будто он прав (додумался даже отзыв написать). Я бы таким вообще навсегда запретил пользоваться банк услугами