Artos007 6 липня 2021, 15:37
Відділення за адресою: Київ, вул. Білоруська, 32
Ця ситуація склалась у червні 2021 року.
Я зареєструвався фізичною особою-підприємцем і, відповідно, постало питання відкриття рахунку в банку.
Обрав П Б, тому що обслуговуюсь в цьому банку як фізична особа і поки що не знайшов підходящих альтернатив в Україні.
11 червня подав заявку через приват24 про відкриття рахунку, це зайняло небагато часу, однак вже за декілька годин прийшло повідомлення, що виникла проблема: «помилка при верифікації даних, прохання відвідати найближче відділення для вирішення проблеми». 14 червня, в понеділок, я навідався до найближчого відділення, де мене доволі швидко прийняли менеджер та начальник відділення. Всі були дуже ввічливі і намагались допомогти. Як повідомила начальник відділення, проблема в тому, що я не верифікував свій паспорт-книжечку після 25 років, як вклеїв фото (на хвилиночку, це було рік тому і тоді, восени 2020го року я відвідував відділення ПБ і менеджер підзавантажувала паспорт в систему для верифікації, але напевно, стався якийсь збій або комусь було лінь ці дані оновлювати).
Не довго думаючи, ми зробили нові фото паспорту з вклеєною фоткою і підзавантажили з метою відкриття рахунку і мені повідомили, що необхідно чекати на повідомлення про відкриття рахунку.
За 5 робочих днів не надійшло жодних повідомлень або дзвінків щодо відкриття рахунку, тому 18 червня я вирішив самостійно зателефонувати до 3700, де мені повідомили, що знову проблема з верифікацією паспорту після 25 років. В свою чергу, я відповів, що вже 5 днів тому завантажили паспорт з вклеєним фото, однак працівник колл-центру відповів, що не у нього немає інформації, чи завантажив я нові документи, а є лише інформація від СБ банку, що не верифіковано дані і порадив мені верифікувати дані як фіз особа (тобто звернутись до консультанта по фіз.особам у відділенні банку), а не як фіз.особа-підприємець.
На наступний тиждень, 22 червня пішов у відділення і верифікував свої паспортні дані (які вже мали б бути верифіковані рік тому, тому що і тоді я звертався до банку і надавав паспорт з вклеєним фото). На цей раз, на щастя, все пройшло успішно і через декілька днів рахунок, все ж, було відкрито.
Дана історія завершилась успішно, за що я дуже вдячний працівникам 3700 та працівникам відділення, які надавали всю посильну допомогу у вирішенні питання, однак засмучує декілька моментів: 1) Тотальна відсутність зворотнього зв’язку — в кожному випадку доводилось самостійно витягувати інформацію, жодних дзвінків або повідомлень від банку не приходило про наявність проблеми, окрім як перший раз, коли намагався відкрити рахунок онлайн. 2) Повна відсутність пояснення проблеми: про те, що треба верифікувати дані як фіз.особа дізнавались методом тику: ані я, ані працівники відділення, ані працівники 3700 не знали точно, в чому проблема. Тому велике прохання до банку: коли вам потрібні якісь документи від клієнта — так йому прямо і повідомте: потрібен паспорт з вклеєною фоткою після 25 років! Через ці прикрі непорозуміння з банком, відкриття рахунку зайняло майже два тижні, що не дуже підвищує конкурентоспроможність ПБ.
Невеличка порада всім, хто планує відкривати рахунки ФОП в ПБ: перевірте, чи верифіковані ваші документи в ПБ саме як фіз.особи, особливо, якщо змінюєте книжку-паспорт на пластик або вклеюєте фото після 25 чи 45 років.
6 липня 2021, 16:41
Дякуємо за ваше терпіння. Ми не перестаємо розвиватись та обов'язково станемо краще.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Плутанина з верифікацією даних або як відкрити рахунок ФОП в Приватбанку після 25 років.