Приват банк стає найгіршим банком

torro120157a 18 червня 2021, 20:25
В приват 24 првоедено кілька платежів. Там же є можливістььотримати квитанції. Але в поточній сесії замість квитанції отримую повідомлення «Щось пішло не так». Телефоную в банк. Першою бере трубку Світлана. По стилю розумію що вона мало підготовлена для спілкування. «Угу» через слово говорить про те що в банку з операторами робота відсутня. На запитання відповісти не може. Перемикає на іншоготоператора. Механічний голос сповіщує:«З'єднання з оператором через 10 сек". Через 10 ХВИЛИН роблю новій дзвінок. Новий оператор. Все майже теж саме. Механічний «через 30 сек». Через наступні 10 ХВИЛИН. Механічний «через 1 хвилину 30 сек». В четверте замовив зворотній зв’язок. Чекаю вже півгодини. Так працює Приват. Я входив в приват 24 з збереженої сторінки. Але все може бути. Колись вжеибула спроба злому. І зловмисники були виявлені. Але тоді Приват був надійним. І реакція була миттевою. Зараз довіряти кошти цій «шаразі» я вжеине можу. В найближчий час втечу.
19 червня 2021, 10:12
Нам дуже шкода, що наша служба підтримки залишила про себе таке враження. Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити час очікування наших клієнтів, але іноді обставини грають проти нас. За даним відгуком перевіримо консультації співробітників, що були вам надані, та зв'яжемось з вами додатково.
Звернулись до вас в приватному повідомленні, щоб допомогти у вирішенні питання.

Филипп Филиппович

Приват банк СТАВ найгіршим банком
Shurik Linnik
Shurik Linnik
20 червня 2021, 21:53
А ще й суди навколо банку, тому це буде розумне рішення.