Зачисление средств на карту «ключ до рахунку»

vorakc 15 червня 2021, 13:21
Сегодня увидел в через Приват24, что 8:30 зачислена сумма 2000грн. Но данные средства не были добавлены к остатку на счёте. При входе в приват24 для бизнеса никаких поступлений за день не было.
В 13:00 позвонил в службу поддержки уточнить, почему так получается. Сказали, что средства с карточного счета зачисляются на расчетный в течение 24ч. Очень странно, но в 2017—2018году это происходило на протяжении 5−15мин и приходило СМС уведомление.
Создаётся впечатление, что с каждым годом ПриватБанк безсовестно использует средства в своих целях до их зачисления на счёт.
Пора менять банк.
15 червня 2021, 14:43
Змін в процедурі зарахування не проводилось. При переказі по номеру картки ви бачите зарахування в Приват24 для фіз. осіб і банк інформує про це, кошти відобразяться в Приват24 для бізнесу на рахунку протягом дня, як тільки відбудеться фактичне зарахування. При переказі безпосередньо за реквізитами рахунку, кошти відразу зараховуються на ваш рахунок, так як в ньому, при переказі, не фігурує картка ключ до рахунку, саме тому зарахування будете бачити саме по рахунку в Приват24 для бізнесу а не по картці ключ. Регламент зарахування коштів, як через картку ключ так і через реквізити рахунку не змінювався.
Регламент зарахування в деяких випадках може становити до 2 х робочих днів але ми робимо все можливе, для проведення зарахування миттєво.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зачисление средств на карту «ключ до рахунку»