Решение вопросов

TatyanaKl 5 червня 2021, 14:41
Давно уже и очень давно являюсь клиентом банка.
Историй хватает…
Но такого бреда и абсурда, как сегодня еще не случалось!..
3 июня, ввиду подозрительной операции для СБ в сумме 2500грн., мою карту заблокировали, как выяснилось это гораздо позже, при попытке оплатить проезд в метро. (Хорошо еще, что хоть не понадеялась на эту форму оплаты.) Изначально, просто было отказано в транзакции и отправлено смс с информацией позвонить на номер 3700 или же обратиться в банк. Позже выяснилось, что и «посетить» приложение тоже не возможно. Ввиду, не близко и отделение и банкомат или терминал, позвонила на 3700, где меня «порадовали», что мой номер у них не числится, как финансовый и установить его возможно только в банкомате, терминале, ну или в отд.банка. Но, оператор порадовала, что у меня есть возможность хотя бы разблокировать карты и переключила меня на спец-а в этом вопросе. И тут началась «наша песня хороша, начинай сначала» — опять же спец. сообщила, что ввиду отсутствия фин. телефонного номера, она не может этого сделать.
И ничем она мне помочь не может.
Мне вот стало интересно, а если не платить «по счетам», банк сразу же восстановит все мои номера в своей базе? Или тоже будет ждать, пока я доберусь до банкомата или отд. банка?
Или, когда это у нас все сошлось так на тел. номерах, если у меня есть паспорт? Паспорт и наличие карт — это уже ничего?
Сегодня обслуживание банка, если это можно назвать обслуживанием, «переплюнуло» пока все банки, клиентом которых я являюсь…
5 червня 2021, 16:36
ПриватБанк піклується про безпеку коштів клієнтів, не надає інформацію третім особам та, для уникнення можливих дій зі сторони шахраїв, банком може здійснюватись додаткова перевірка при здійсненні переказів
З метою забезпечення безпеки ваших платежів в мережі і захисту коштів на рахунках ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі он-лайн.
На ваш номер телефону було надіслано персональне посилання, пройшовши за яким наші фахівці зможуть допомогти вам у вирішенні питання.

5 червня 2021, 16:08
Мне вот стало интересно, а если не платить «по счетам», банк сразу же восстановит все мои номера в своей базе? Или тоже будет ждать, пока я доберусь до банкомата или отд. банка?

Банк будет ждать, пока вы доберётесь до банкомата или отд. банка. Финансовый номер является подтверждением вас как клиента банка, в случае когда вам говорят что финансовый номер у них не числится, это означает что в приват24 вы не сможете зайти и по факту говоря вы числитесь как клиент с ограниченными возможностями. Мол сходите, привяжите снова ваш номер телефона и сможете в дальнейшем продолжать пользоваться карточкой и др. услугами
6 червня 2021, 17:41
Так в том-то и проблема, что с чего он у них слетел?
8 червня 2021, 0:05
В целях безопасности в связи с подозрительной операцией
5 червня 2021, 17:44
Отсутствие номера связанного с банком никак не освобождает от уплаты долга банку) Более того вы сами написали что вам пришло уведомление что бы подтв, что это вы, но в то время не сделали номер открепили вам.
5 червня 2021, 21:36
Согласен, если клиент думает что мол я не буду платить, потому что вы удалили мой номер и заблочили карту, то глубоко ошибается.
6 червня 2021, 17:40
Речь шла о другом…
6 червня 2021, 17:38
Так подтверждение не представилось возможным, т.к. при звонке на 3700, мой номер уже у них «слетел»…
9 червня 2021, 14:58
А вы позвонили вотпрям сразу в тот же момент как было уведомление набрать 3700 для подтверждения платежа?
6 червня 2021, 18:59
Нажаль, ваша система занад-то вже не бездоганна, хоч як її зараз не розхвалюйте!.. Не так давно, я проводила саме такі транзакції, саме на ті ж рахунки, але ж тільки з кредитної картки і до того ж на суми значно більші. Але ж це закінчилося тільки підтвердженням платежів в телефонному режимі, що це саме я і саме такі транзакції намагалася зробити. Все вирішилося буквально за 10−15 хв. Цього ж разу це просто якийсь жахливий квест. Для початку вирішення проблеми прийшлося звертатися саме сюди, бо жоден з операторів одразу так і не зміг допомогти. В цьому квесті саме цікаве, що спілкування починається з написання свого мобільного номеру чомусь, хоча він начеб-то не підтверджений, потім свої паспортні дані вказуєшь, а потім — селфі з паспортом чи карткою. Тільки було б добре попереджувати про селфі одразу, на початку спілкування, бо не завжди є можливість його зробити одразу, що сталося і зі мною. Звернулася через 15−20хв. знову, щоб закінчити вже це з’ясування для банку, я то чи не я, як я сподівалася, що тепер то вже буде просто селфі. так ні ж. знову почалося все спочатку.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Воно то наче не так і забагато тієї інфи треба вказати, але ж часу забирає не мало… і, дойшли до селфі, відправила, чекала, чекала… ніякої відповіді… доба минула, ніхто нічого…
6 червня 2021, 19:10
Знову сьогодні звернулася за вчорашнім посиланням із смс до чату і о, диво — знову треба проходити все з початку і селфі також… до того ж прийшлося «витягати» з оператора, що саме не так із вчорашнім селфі і як його зробити, щоб тепер вже точно було Так. А з учорашнім не так було те, що я нібито вийшла завчасно з чату… Все, начебто все пройшло. Ура! Картки розблоковані! Але ж знову для встановлення фін.номеру ну ніяк не можливо обійтися без банкомату чи терміналу. За весь час користування послугами банку, тільки один висновок останнім часом, що коли то кредитні кошти, то списуються все ж легше, навіть при значно більших сумах, а коли «живі», то будьте готові до таких невеселих «приколів». І раптом Ви знаходитесь десь, де аж ніяк немає можливості звернутися до банку чи терміналу з банкоматом, то швидше буде, мабуть, заробити вже, чи в когось зайняти, аніж забрати свої з картки…