шахрайські дії Приватбанку

Юліана Савчук 27 травня 2021, 14:37
26.05.2021 року, у терміналі самообслуговування було поповнено Приват вклад, та під час підтвердження операції, термінал видав помилку, так кошти зараховані не були. Спочатку попросила допомоги менеджерів відділення, та на мій подив, сидячи без клієнтів, і граючись у своїх тел, вони відповіли що то зона самооблуговування та допомагати мені не будуть, і що б я виконувала те, що каже термінал.
Перше питання? це дійсно така вказівка керівництва ПриватБанку не допомагати своїм клієнтам?

далі оформила заявку, але вже пройшло більше доби кошти не повернуті, і оператор кол центру, каже що не було проведено інкасацію терміналу.
друге питання: як часто проводиться інкасація терміналу по вул. Велика Васильківська (ст.м.Палац України). І чому при виникненні збою в терміналі, його інкасацію не було проведено позачергово?.. Банк таким чином намагається шахрайським методом на безкоштовній основі користуватись коштами клієнтів, і знаючи про проблему, сподівається що я не єдина хто «зачекає» поки їх «спеціалісти» попрацюють по регламенту?..
Також цікавить питання, чому я маю втрачати відсотки по депозиту, через провину банку.
Заздалегідь вдячна за адекватну відповідь, і сподіваюсь що вона буде не заспокійлива, як на гарячій лініі Вашого банку, а буде відповідати дійсності.

п.с. ще дуже цікавий факт озвучила оператор при прийманні заявки, що з мене може бути знята комісія у розмірі 0,5% за зарахування коштів на мою карту (так як на Приват вклад вони вже їх «по регламенту» покласти не можуть, якщо дана ситуація виникла з моєї вини.
Питання третя… Яка може бути вина клієнта в даній ситуації???
27 травня 2021, 15:16
Розуміємо ваші емоції, однак для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. З міркувань безпеки дата та час інкасації не озвучується. Ми прагнемо обробити заявку якомога скоріше та за результатом її розгляду сповістимо вас.

Shurik Linnik
Shurik Linnik
27 травня 2021, 17:19
Общался с человеком который обслуживал приватовское барахло: обрыви связи, купюрники и железо это больное место приматов. Также кнопки которые бются током, это уже из моего опыта. Самое главное что если ты просрочиш хоть день то сразу начинается травля, им же позволено все.
Jokets
Jokets
28 травня 2021, 22:42
У банка есть своя инкассация с их регламентом и ваша ситуация ничего сверхъестественного не предвещает. Им как минимум надо проверить, а не врёте ли вы, что логично. Почему это не проводят как-то внепланово- логично ибо как минимум об этом знаете вы, вы можете сказать кому-то, а дальше нападение и ограбление. То как вы думаете будет ли любой банк брать на себя такие риски или вы возьмёте на себя ответственность?
Андрій М***к
Андрій М***к
29 травня 2021, 2:21
Було кілька разів так само. Гроші зараховувались або в цей же день, або в наступний. Допомагав зв’язок з живою людиною із кол центру. Певно ви поповняли депозит вдруге за день, а можна це робити лише один раз на добу.