Приватбанк став Ощадбанк 2.0

vp298 27 травня 2021, 0:08
По інерції маю картку Привабанку. Ніколи не відзначався банк своєю службою підтримки чи обслуговування. Але до цього їхній додаток був передовим та зручним. Хоча додаток і залишається на рівні, але умови надання послуг на ринку поступаються уже багатьом.
Їхня система Бонус+ і була дуже необ'єктивною, але тепер вона взагалі закрита.
Комісія за оплату будь-яких послуг та відсутність кешбеку взагалі поганий показник для українського банківського продукту.
Тримав лише через те, що маю валютні картки та депозити, то ж це було надійно для них. Наразі відсотки по валюті 0,01%. Сенсу платити за обслуговування немає.
Яскравий приклад як державне управління може вбити перспективний банк.
Зараз перейшов на безкоштовний пакет, але виключно для збереження електронного підпису. Тепер коли Дія може створювати свій підпис — не бачу сенсу в Приваті взагалі.
Ринок цінних паперів міг би мене зацікавити, але тарифи обслуговування — знову ж таки не найкращі.
Величезні черги до кас та до спеціалістів.
27 травня 2021, 9:43
Програма Бонус Плюс не переставала діяти. Ви можете переглянути мережу магазинів Бонус Плюс за посиланням: https://bonus.privatbank.ua/
Встановлення тарифів проводиться виходячи з кон'юнктури ринку, собівартості надання даної послуги.
Кешбек (cashback) в ПриватБанку доступний у разі:
— розрахунку за покупки онлайн з сервісом БонусОнлайн https://bonus.privatbank.ua/ua/cashback. Щоб отримати кешбек від покупок в інтернеті необхідно щоразу переходити на сайти інтернет магазинів через сервіс;
— акцій https://newpromos.privatbank.ua/;
— отримання персональної пропозиції від банку в межах певної категорії клієнтів та/або продуктів через SMS, e-mail чи повідомлення в Приват24.
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.