некваліфіковані працівники

Oleg6725 21 травня 2021, 16:04
в цілому бвнком задоволений, але трапляються, що попадаєш на некваліфікованих працівників, як учора я. у мене «зависли» гроші у Львівгазбут, після переходу до нового постачальника. я оплачував за газ з своєї картки від імені тестя, який місяць назад помер. забрати гроші не можу, і на неодноразові звернення, мені підказали взяти довідку у банку, що це з моєї картки здійснювались оплати (квитанції, які я показував- не допомагали). 20.05 вистоявши годину в черзі звернувся у відділення 11/1м. Дрогобич, вул. Малий Ринок, де мені в категоричній формі відмовили, сказали що такі довідки не видають (це ж треба набирати текст, а не клацати по готовому), пропонували роздрукувати квитанції, які у мене є, та ще повчати, що не можна проживати в помешкані де не має права власності!!! і т.п.
Після цього я поїхав в м. Трускавець у відділеня, що по вул. Героїв Упа, 2, де молоденька дівчина без проблем вирішила моє питання, замовила відповідну довідку, яка надійде на протязі 5 днів.
Ось такі різні працівники. Хотілось би, щоб некваліфікованих замінили на таких працівників, як у м. Трускавці.
21 травня 2021, 17:07
Перепрошуємо за незручності.
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити додаткову інформацію, яка допоможе нам покращити якість обслуговування та провести роботу зі співробітником. Будемо дуже вдячні за зворотній зв'язок.