Зневага до клієнтів та повна відсутність професіоналізму

Rom7777 13 травня 2021, 15:22
Я тривалий час не писав цього відгуку, але все ж таки вирішив написати. Я протягом багатьох років був клієнтом ПриватБанку. Мав особисті рахунки і підприємницький рахунок. Однак у 2019 несподівано рахунки були заблоковані. На гарячій лінії мені повідомили, що мені потрібно явитися до будь-якого відділення. Коли я прийшов, мені без пояснення причин повідомили, що банк розриває зі мною стосунки і запропонували перевести гроші в іншій банк. Без пояснень, без можливості жодних апеляцій.
Однак навіть після цього банк не дає можливості здійснювати підприємницьку діяльність. Мої платежі з підприємницького рахунку іншого банку на рахунки юридичних осіб у Приватбанку незаконно блокуються.
Я повністю законослухняни громадянин, який є пенсіонером правоохоронних органів, а зараз займається законною підприємницькою діяльністю. Дуже прикро за непрофесійні рішення співробітників Приватбанку і зневагу до клієнтів.
13 травня 2021, 16:22
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. В описаній вами ситуації співробітник банку зв'язується, щоб отримати необхідні документи, які допоможуть прийняти рішення про проведення платежу.

MykolaA
MykolaA
13 травня 2021, 16:17
«громадянин, який є пенсіонером правоохоронних органів,» — добре знає куди треба звертатися для захисту своїх законних прав, але чомусь обирає варіант звернення «до бабусь на лавці». Дивно.
Toxa David
Toxa David
13 травня 2021, 16:23
Скорее всего постоянно путал «особисті рахунки і підприємницький рахунок», но это льшь предположение не претендующее на истину. Что не так, лучше всего знает клиент банка, остальные ограничены в информации и в подаче этой информации.
Rom7777
Rom7777
13 травня 2021, 16:33
Відповідь банку. Зі мною ніхто не зв’язувався. Не поставив жодних питань. Просто заблокували і зараз незаконно заважають працювати, блокуючи мої платежі на рахунки в приватбанку. Я не порушував жодних вимог законодавства.
OkeyDoki
OkeyDoki
13 травня 2021, 19:35
ДКБО банка прочитай это по поводу закрития счета. Ведь сам подписывался под условиями обслуживания.

По поводу задержки то же самое ДКБО. Внимательно прочитай и найдешь причины).

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зневага до клієнтів та повна відсутність професіоналізму