Не могу снять деньги с копилки

sdron555 7 травня 2021, 11:43
Заплатил долг по кредитной карте, но приватбанк насчитал какой-то штраф 2270 грн, якобы за то, что они подали иск в суд, хотя долг был закрыт до суда, я обратился на этот сайт, на мой отзыв отреагировали, сотрудник связался со мной и сказал, что я могу перевыпустить новую карту для выплат и туда без проблем перевести средства с копилки, не смотря на этот штраф, я перевыпустил новую карту, но деньги перевести с копилки не могу досих-пор, как это понимать?
7 травня 2021, 13:37
У зв´язку з наявністю простроченої заборгованості банк був змушений призупинити обслуговування вашого договору 'Скарбничка'. При погашенні простроченої заборгованості операції за договором будуть знову доступні протягом 2 банківських днів.
Умови зазначених дій банку описані в Умовах та Правилах надання банківських послуг п. 2.2.3.6, за посиланням: https://privatbank.ua/terms
1.1.2.1.7. На підставі наданих Банком підтверджуючих документів Клієнт зобов'язаний відшкодувати витрати/збитки Банку, які виникли у зв’язку з наданням бюро кредитних історій інформації про Клієнта (Банк повідомляє Клієнту назву та адресу бюро, якому передається інформація про Клієнта). Клієнт зобов’язаний відшкодувати Банку в повному обсязі судові витрати, зокрема, але не виключно, витрати зі сплати судового збору, витрати на надання правової допомоги юридичних фірм, адвокатів, інших осіб (у разі залучення їх для представництва інтересів Банку), пов’язаних із розглядом суперечок за цим Договором в судах усіх інстанцій, у т. ч. апеляційної та касаційної, а також на всіх підприємствах, організаціях усіх форм власності, в органах державної влади та управління. Усі перераховані суми відшкодувань виплачуються в термін, зазначений у письмовій вимозі Банку.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
7 травня 2021, 16:27
Лучше бы решали проблему долга через суд. В подавляющем большинстве случаев банк завышает исковые требования в разы, и в суде при грамотной защите удается эти неправомерные требования отклонить.