Бездіяльність Приватбанку

Sherba33 5 травня 2021, 16:52
З 22.04.21 року з депозитного рахунку юридичної особи почалося списання комісії за РКО, до цього часу списання комісії проводилось з поточного рахунку.
26.04.21 року на Callback була залишена заявка № 30208933, списання припинилося, але неправомірно списані кошти так і не повернулись.
В зв’язку з неповерненням неправомірно списаної комісії з депозитного рахунку була залишена повторна заявка № 15398713.
Станом на 29.04.21року дві попередні заявки були закриті но не виконані. Банк визнав, що це трапилось по їхній вені, але щось змінювати вони не хочуть.
Після чого була залишена нова заявка № 30241394, де вказувалося, щоб комісію за РКО, яка була неправомірна списана з депозитного рахунку має повернутися на депозитний рахунок, а списання коштів за РКО має проводиться з основного рахунку.
Приватбанк своєю бездіяльність грубо порушує Умови та правила банківських послуг, а саме пункт 3.1.2.4.1. Клієнт доручає Банку здійснювати списання винагороди за надані послуги при настанні строків платежів за Договором з поточного рахунку Клієнта у розмірі винагороди згідно Тарифів Банку (здійснювати договірне списання).
Керуючись викладеним пропоную Приватбанку привести свою діяльність відповідно до внутрішніх правил та договорів підписаних між клієнтом та банком. Повернути на депозитний рахунок неправомірно списану комісію, списати кошти комісії за РКО з поточного рахунку, зробити перерахунок по відсоткам по депозиту.
5 травня 2021, 17:57
Приносимо вибачення за завдані незручності.
Питання було детально розглянуто профільними фахівцями та за результатом надано зворотній зв'язок.

Sherba33
Sherba33
6 травня 2021, 11:07
М… да, а кому і що банк приніс? Питання було розглянуто профільним фахівцем? і надано зворотній звязок? Питання кому надано? Я як заявник навіть не в курсі. Чи відповідь це коли набирає банк і просить поставити на скільки ви задоволені обслуговуванням. Якщо це вже вважається відповіддю то я перепрошую
Jokets
Jokets
6 травня 2021, 17:11
Хм странно ведь как раз УиП указано что если у вас есть задолженость то банк в праве списать суму долга с любого вашего счета