Цей банк працює проти військових України

Rayzi 4 травня 2021, 18:07
Стаття 14 п. п 15. Закону про соц. і правовий захист військових. Після написання заяви про не нарахування зобов’язань банк раз і назавжди псує Вашу кредитну історію на такому недосервісі, як UBKI — вважаю необхідно закрити, так як зберігає персональні дані. Роздає номер різним мікрофінансовим організаціям, які в свою чергу надсилають велику кількість невигідних пропозицій, користуючись вашою проблемною ситуацією. Добре, ваш банк хай не обслуговує мене, переживу. Але ваші дії впливають на мої права. Планую організувати позов до суду.
5 травня 2021, 9:59
Доброго ранку!
Банк веде свою діяльність виключно в рамках чинного законодавства та керуючись вимогами регулятора. Передана банком кредитна історія лише відображає наявність прострочених зобов'язань по кредитам або їх відсутність. Важливо розуміти, що відміна нарахованих відсотків, штрафів та пені не передбачає скасування взятих на себе клієнтом зобов'язань, щодо повернення використаної суми. Що ж до інших фінансових установ, то рішення про надання вам кредиту вони приймають самостійно.
ПриватБанк не передає персональні дані клієнтів третім особам за виключенням випадків, що передбачені законодавством. Це також стосується і номерів телефонів, які залишає клієнт в банку.

StarFighter27
StarFighter27
5 травня 2021, 20:59
Https://www.epravda.com.ua/rus/news/2020/02/20/657289/

В Нацбанке подчеркнули, что банки не должны начислять военнослужащим проценты по кредиту и штрафы за несвоевременное погашение при прохождении военной службы.
Об этом сообщает пресс-служба НБУ.
«Это требования законодательства, а именно — ЗУ „О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей“ (пункт 15 статьи 14).
Это означает, что кредит военнослужащего фактически „замораживается“ на время прохождения им военной службы. Военный имеет возможность временно не выплачивать тело кредита, а банк не начисляет проценты и штрафы за просрочку выплат», — говорится в сообщении.

Научитесь различать слова временно и постоянно
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
6 травня 2021, 13:25
Ничего непонятно. Какие действия банка влияют на ваши права? И на какие права? Какие исковые требования хотите предъявить банку?
Jokets
Jokets
6 травня 2021, 17:21
А что банк нарушил? Банк начисляет вам %, я так понял что нет. УБКИ сервис который как раз таки и показывает кто как платит кредиты и этот сервис используют все банки, никто его не будет закрыть — лишь ваши бурные фантазии.
банк портит кредитный рейтинг лишь тогда когда вы нарушаете обьязательза по уплате кредита, как военный вам нету %, но кредит платить вовремя вы все равно должны (вот же шок) и пусть другие банки видят это и думаю давать или нет вам потом кредит так же.
про слив данных в микрозаймы, есть доказательства или снова пустые слова? скорее всего слова.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Цей банк працює проти військових України