ПриватБанк обманывает клиентов

lena5852980 2 травня 2021, 9:26
11лет пользовалась услугами банка. Но в один прекрасный день без объяснения в одностороннем порядке обнулили кредитный лимит, при том что я платила вовремя по кредиту. Постоянно пользовалась кредитной картой. Причину почему обнулили кредитный лимит мне никто не объяснил (сказали не рационально использовали карточку, как не рационально если я оплачивала коммунальные услуги, оплачивала картой в магазине, в аптеке, заправляла машину, пополняла телефон и т. д. пополняла каждый месяц как только получала зарплату. Никогда не задерживала платеж!!!). Получаю пенсию с банке, мой. выплаты, зарплату. За один месяц я погасила 10 тис грн. Оставалось ещё 22 тис. погасить. В результате с меня сняли 2011 грн только проценты (хотя должны были снять 3.4% на остаток суммы по кредиту с 22тис получается 748грн, а сняли 2011грн).
2 травня 2021, 11:06
Нам сумно, що ви зіткнулися з незручностями. Річ у тому, що кредитний ліміт — змінна величина. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. Ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і ви зможете ним скористатися.
У разі, якщо ви не погашаєте до 25 числа суму використаного кредитного ліміту минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю використану суму нараховуються відсотки від дати початку. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї суми.
Розрахунок процентів за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,4% * 12 / 365,
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,4% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Нарахування процентів проводиться в останній день місяця після закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.
Детальніше ознайомитися з інформацією ви завжди можете на сайті: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
2 травня 2021, 10:11
«Но в один прекрасный день «- чудесный, особенный день! С праздником всех!
Toxa David
Toxa David
2 травня 2021, 11:04
В результате с меня сняли 2011 грн только проценты (хотя должны были снять 3.4% на остаток суммы по кредиту с 22тис получается 748грн, а сняли 2011грн). — внимательно прочитайте условия договора, насколько я помню % снимают не на остаток суммы, а с первого дня пользования кредитом (на всю сумму кредита) этим скорее всего и обьясняется нестыковка снятой суммы 2011грн. и вашей расчетной 748грн.
Jokets
Jokets
2 травня 2021, 14:57
Вы что такое говорить, это банк обманул, а не автор л***нулся