Приватбанк бере комісію з похоронних грошей!

Віктор Власійчук 23 квітня 2021, 11:05
З 1 квітня 2021 року допомога на поховання від Пенсійного фонду України виплачується виключно на банківські рахунки. Учора я таку допомогу отримав на карту для виплат і з неї Приват добросовісно зняв комісію 0,5%. Моя карта для виплат має статус соціальної карти для виплат, на неї я отримую пенсію і її реквізити я дав в Пенсійний фонд з надією, що зарахування цієї допомоги буде без всяких комісій. Знаючи про цю комісію я б дав реквізити універсальної карти. В призначенні платежу від Пенсійного фонду чітко вказано, що це разова виплата від Пенсійного фонду. Це мало би бути ознакою про ненарахування комісії. Крім того, отримані кошти не мають статусу цільових надходжень (таких як пенсія чи зарплата), ними не можна поповнити послугу Стандарт безподатковий. Я вважаю, що це неправильно. Банк не збідніє, якщо не візьме свою комісію з похоронних грошей!
23 квітня 2021, 11:34
Статус цільових коштів встановлюється відправником. Банк в даній ситуації є отримувачем та не має змоги змінювати статус коштів з цільових на інший. Якщо відправником не було вказано, що ці гроші є цільовим зарахуванням стягується комісія згідно тарифів картки для виплат.

23 квітня 2021, 11:38
Постанова: «При зверненні за отриманням допомоги на поховання або недоотриманої пенсії, до документів, що ідентифікують заявника (одержувача допомоги) та документів про смерть, в обов’язковому порядку надається довідка (заява) про реквізити банківського рахунку із зазначенням розрахункового рахунку у форматі IBAN, відкритого на особу, що звертається за отриманням послуги.»
Автор — добровільно
— за власним бажанням подав реквізити КДВ.
При цьому мав надію,« що зарахування цієї допомоги буде без всяких комісій.».
Нажаль, надії втілюються не завжди.

Strelok123
Strelok123
23 квітня 2021, 17:48
Человек пишет: «В призначенні платежу від Пенсійного фонду чітко вказано, що це разова виплата від Пенсійного фонду.»

теперь смотрим ответ банка: «Статус цільових коштів встановлюється відправником. Якщо відправником не було вказано, що ці гроші є цільовим зарахуванням стягується комісія згідно тарифів картки для виплат».

Банк вдруг ослеп и не увидел, что это выплата пенсионного фонда?
23 квітня 2021, 20:06
«що це разова виплата від Пенсійного фонду.»" — однако это не пенсия. ПФ компенсирует затраты на перевод пенсионеру.
ПФ может оплачивать, например туалетную бумагу.
Не все платежи от ПФ есть целевыми. ИМХО.
ЗЫ: Полемика исключена. Лишь добавлю. И банк и ПФ гос. структуры и действуют строго по шаблону. За каждую копейку — отвечают перед КРУ.
Но для любителей повозмущаться здесь самое место.
Jokets
Jokets
23 квітня 2021, 12:53
Указали бы универсальную, потом писали бы отзыв почему 1% за снятие…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк бере комісію з похоронних грошей!