Обережно. Аферисти!

Yevhen Н 14 квітня 2021, 20:49
Подзвинили до мене з номера телефону 050 7854019 і повідомили, що карточка заблокована. Для розблокування натисніть цифру 1. Через деякий час я почув голос оператора, але одразу ж виклик припинився. Виклик тривав 75 секунд. Я відразу повідомив про цей виклик в поліцію, і спробував повідомити на гарячу лінію Приватбанку. Але мені вдалося поспілкуватися лише з роботом Зоряною. Робот, через недостачу електронного інтелекту, не зумів зрозуміти, про що я хочу повідомити, а лише відповідав завчасно запрограмованими фразами. Зрозумівши, що Роботу Зоряні не цікаво, як забезпечити безпеку коштів своїх вкладників, я вимкнув телефон.
Подібне повідомлення на телефон приходить не вперше. Раніше вимагали дані карточки.
Очевидно, що це дзонили не працівники банку, а аферисти.
Я не виключаю того, що на таку уловку власники банківських карт вже попадалися і будуть попадатися в майбутньому.
Для запобігання незаконних дій аферистів та покращення безпеки банківських вкладів, прошу прийняти міри для знешкодження аферистів.
15 квітня 2021, 9:50
Доброго ранку!
Дякуємо за сигнал. Даний номер, дійсно, не належить ПриватБанку.
На нашому сайті ми зібрали правила та поради, дотримуючись яких Ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security.
Спеціально для наших клієнтів в Приват24 ми додали сервіс, за допомогою якого ви можете перевірити, чи належить номер телефону ПриватБанку.
Наші колеги в онлайн підтримці на сайті банку завжди на зв'язку та у разі виникнення питань залюбки допоможуть та проконсультують.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідуваннь за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку.

corsww
corsww
14 квітня 2021, 20:58
Хорошо. Высылаю расстрельную команду. Знешкодять обязательно. Касаемо робота. Чтобы не ждать пока это недоразумение вам поймет сразу посылаете Крумханзла на … Лично было проверено когда еще закрывал в привате все. Там даже робот видно согласен куда идти такому правлению потому что меня сразу же соединяли с живым оператором. Касаемо какой то там чуши о блокированной карты. Доверяйте лишь официальному номеру телефона банка. И все будет хорошо.
StarFighter27
StarFighter27
14 квітня 2021, 21:35
Хорошо, что не нажали цифру 1.
MykolaA
MykolaA
14 квітня 2021, 21:40
«Виклик тривав 75 секунд. Я відразу повідомив про цей виклик в поліцію,« — обов»язково запросіть номер ЄРДР. Якщо відмовлять — негайно заяву до прокуратури!