Банк спамить та тероризує дзвінками сторонніх осіб

tinas 12 квітня 2021, 14:31
Я ніколи не була клієнтом Приват банку, і завжди з недовірою відносилась до цієї установи та обходила її, навіть платежі через нього не здійснювала, тому ніколи не надавала Привату свій номер телефону, але вже досить довго отримую дзвінки з пропозиціями оформити якусь там карту, голд, чи то взяти кредит, при чому після того, як подзвоню на гарячу лінію, витрачу свій час, обіцяють видалити мій номер та не дзвонити більше, але приблизно через місяць знову беруться за своє і знову дістають дзвінками.І от знову двічі дзвонила на гарячу лінію, щоб відчепились від мене, але зараз ви тільки уявіть, щоб з'єднали з оператором та відчепились від мене з наступними дзвінками, я мала спочатку надати згоду на обробку своїх персональних даних ,і з якого дива, банк мене діставав, а щоб обговорити цю ситуацію та припинити маєш ще й згоду на обробку персональних даних надати.Це просто скотство, або шахрайство, що полягає в телефонному терорі з метою вивідування персональних даних сторонніх людей для свої цілей, спочатку дістаємо, а потім, щоб відчепились людина має надати згоду на обробку її персональних наданих.
Приват банк, тероризуючи та спамлячи сторонніх людей своїми дзвінками ви порушуєте законодавство, і невже з вами вже ніхто не хоче мати справи та нічого у вас оформляти, що ви до того дійшли, що збираєте невідомо де номера телефонів сторонніх осіб та тероризуєте їх дзвінками з нав’язуванням своїх послуг і не хочете залишити в спокої? Що ви собі дозволяєте і скільки ви будете це продовжувати?
12 квітня 2021, 14:55
Приносимо вибачення за спричинені незручності.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити питання.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
12 квітня 2021, 14:36
А как часто спамит? С какой периодичностью?
Jokets
Jokets
12 квітня 2021, 16:48
Это какой же закон нарушили? Реклама запрещена? Что-то новенькое

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк спамить та тероризує дзвінками сторонніх осіб