Наталія

Vbnm890 6 квітня 2021, 14:39
В зв’язку з незахищеністю системи кабінету приват 24. Що я зрозуміла з розмови з працівниками сервіс центру приват банку за телефоним номером 0800500030. Куди я звернулась 01.04.2021 в зв’язку з шахрайськими діями з моїм карточним кредитом де було знято шараями з картки для виплат суму в розмірі 4000гр. а також з картки універсальної суму в розмірі 16723гр. Як я здогадуюсь шахраї мабуть цікавились моїм карточним кредитом та власним кабінетом за тим що мені повідомили в сервісній службі вже давно, але халатна поведінка працівників приват банку призвела до цієї сетуації. Прошу Вас пришвидчити розгляд цьго питання щоб мені не довелось сплачувати кредит який стягнений шахраями та й проценти які будуть на нього нараховані.
До вашого відома додаю:
— 01.04.2021р. близько 16:00 звернулася в кіберполіцію.
-02.04.2021р. надіслала в центральний офіс приват банку Дніпропетровської області листа звернення.
6 квітня 2021, 16:14
Нам дуже шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
Зазначимо, що банк забезпечує безпеку коштів клієнтів при дотриманні правил безпеки при використанні банківських продуктів/
Уточнити інформацію за вашим зверненням ви можете, звернувшись до підтримки банку за будь-яким авторизованим каналом.
При надходженні офіційного запиту до банку, банком буде надано офіційну відповідь у встановлені законом терміни.
Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. На даний час рекомендуємо очікувати вирішення від правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
6 квітня 2021, 15:11
Если ваши действия или бездействия не способствовали тому, что мошенники завладели вашими или банковскими средствами, то ответственность за сохранность средств на счетах лежит на банке. Хотя обычно банк всячески пытается переложить эту ответственность на клиента. Держитесь и не поддавайтесь на провокации со стороны банка.
sanch ☺
sanch ☺
6 квітня 2021, 16:16
«Прошу Вас пришвидчити розгляд цьго питання щоб мені не довелось сплачувати кредит» это неправильная просьба, так как противоречит интересам банка. Ведь кто-то должен заплатить за кредит.
Не забудьте, на свежую память, зафиксировать все обращения в банк с момента кражи.