Розрахунково-касове обслуговування

IGOR4564 5 квітня 2021, 15:08
Приватбанк запропонував клієнтам обрати тарифний план на розрахунково-касове обслуговування, що буде діяти з 01.04.2021 року. Ми вибрали відповідний тарифний план, що був найбільш прийнятним для нас. Але починаючи з 01.04.2021 Приватбанк застосував для нас в примусовому порядку найбільш дорогий тарифний план. Не секрет, що в Приватбанка і до цього були одні з найвищих в Україні тарифів на розрахунково-касове обслуговування, а після 01.04.2021р в результаті примусового застосування тарифного плану плата за платіж в євро зросла з 20 євро до 30 євро, за послугу з обміну валюти стали брати додатково комісію у розмірі 0,15 відсотка. Тобто для малого бізнесу, який здійснює платежі на 2−3 тисячі євро загальні витрати зросли в рази.
Консультанти банку не можуть надати відповідь коли будуть повернуті зайво зняті кошти, якими документами керується банк, де можна ознайомитися з такими документами. Відповідь єдина: пишіть офіційно на головний офіс. Враховуючи таке ставлення зі сторони Приватбанка, будемо переходити на обслуговування в інший банк.
5 квітня 2021, 18:01
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.