Банкий, яркий дбає про клієнтів

Inkamarchenko 4 квітня 2021, 22:04
З Приватбнком я дуже давно і ніколи не було ніяких негативних ситуацій. Навпаки дуже зручний додаток Приват24, змістовні та зрозумілі функції в ньому, завжди на зв’язку зі своїм клієнтом навіть у вихідні. Доступно надають відповіді на питання, що виникають. В разі якіхось операцій з карткою, завжди перетворюють чи надсилають запит, щоб уберегти клієнта від шахрайства. А сьогодні у мене склалася ситуація, яка ще раз довела, що ПриватБанк найкращий. Справа в тому, що шахрайськими діями з моєї картки було списано кошти, я була у розпачі, адже це були декретні виплати на дитину. Звернувшись до консультанта я лише розраховувала на вказівки щодо блокування картки, а натомість мені повернули кошти, відмінивши операції, і з моменту зняття коштів до звернення в ПриватБанк пройшло декілька годин, але це не завадило консультантам створити нереальне. Мої кошти повернули в повному обсязі, допомогли заблокувати картку, перевипустити нову. Я була вражена якість та швидкістю реагування на моє звернення. Однозначно ПриватБанк — це банк, який дбає про безпеку і спокій своїх клієнтів. Ми з ним точно надовго. Дякую ПриватБанк 💖
5 квітня 2021, 9:57
Дякуємо за позитивний відгук про наш банк! Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.