Страховка

Андрій Маріна 31 березня 2021, 0:16
Коли підключав страховку то працівник банку запевняла що страховка покриває стоматологічні послуги, ніколи не мав причин звертатися за послугами страховки аш до тепер, завжди вчасно платив платіж, тепер звернувся і як виявилось мені була надана неправдива інформація працівником банку, довірившись знанням працівника банку жодні документи по страховці неперевіряв! Якщо будите підписуватись на послуги Приват банку недовіряйте працівникам бо розкажуть любе лиш би підключити до своїх послуг, а перевіряйте всі умови і документацію!
31 березня 2021, 10:10
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Виплата по страховому договору передбачається лише у разі, якщо непередбачувана подія чітко в ньому зазначена. Ознайомитися з умовами є можливість на нашому сайті: https://privatbank.ua/strahovaniye
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваш номер телефону та проаналізувати ваш випадок більш детально.

Toxa David
Toxa David
31 березня 2021, 10:04
«довірившись знанням працівника банку жодні документи по страховці неперевіряв… а перевіряйте всі умови і документацію!» - умная мысля приходит опосля.