Блокування рахунку ФОП за штраф ПДД

Eaxdword 27 березня 2021, 14:23
На днях заблокували рахунки за несплачений штраф ПДД на 200 гривень. Згідно чинного законодавства згоден з діями банку на підставі провадження болкувати рахунки фіз особи. Але найголовніше тут і найгірше що трапилося так це те що разом з фіз. рахунками заморозили рахунок ФОП, зараз шукаю інформацію і законні підстави для такого блокування роботи підприємства. Це не припустимо блокувати все однією кнопкою. З тим що бізнес ведеться прозоро блокувати його роботу не декілька днів просто паралізує всю роботу. Я думаю що суд вирішить питання в мою сторону.

Серйозно? За нтраф фіз особи на 200 грн. блокувати рахунок підприємства? О_о
27 березня 2021, 15:07
Даного роду процедура проводиться при отриманні банком постанови від Державної виконавчої служби. В документі виконавець повинен чітко вказати, на які рахунки має бути накладено арешт. Зняття арешту доступне лише після того, як до банку надійде відповідний лист від Державної виконавчої служби.
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) ви можете перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім´я, або ІПН.
Сall-центр Міністерства юстиції: 380 44 364-23-93
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Додатково, ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб детальніше розглянути ваш випадок.