Swift перевод

Inna1966Palokha 22 березня 2021, 22:10
Добрий вечір, хочу поділитись такой ганебной історією, що до приват банку, така склалася ситуація, мені моя знайома відправила, Swift переказ, но помилково вказала, імя получателя мого сина, а IBAN було вказано саме мій, що ви думаєте, понятне діло переказ, не було зараховано, так, як була допущена помилка зі сторони відправника, мені пришло повідомлення, що переказ не зарахований, деталі, за номером, або онлайн чат, і що ви думаєте, уже пройшло майже два тижні, но проблема не вирішина, фахівці твердять, що треба писати відмовну, на користь особи чьє ім'я було вказане, ну як так, я не розумію, в чому пріорітет в імені чи в ібані, но це таке, кожний день мені «фахівці «говорять різну інформацію, таке враження, що їх набрали з вулиці, тоді говорять, потрібно щоб банк відправника, подав запит на корегування реквізитів до свого банку, добре, відправник поїхала до відділення, їй дали лист, там де відображення данної операціє, переказ було здійснено через Швейцарський банк, в відділенні сказали, що це мусило би підійти, і що ви думаєте, сказали, що запит повинен надійти по між банківськом каналі, до чьго це я?! Якщо такі банки, як Швейцарські, в яких рівень, просто космос з порівняно з привабанком, говорять, що це повинно вирішити питання, а приват, говорить, що таке не підходить, добре, відправник поїхала другий раз до відділення, ій сказали, якщо ми будемо цим займатися, то це буде коштувати 30 хв, 50 франків, а це на секунду 1500 грн, і время опрацювання чьго запита, може досягнути, більше суток, і в кінцевому результаті, я, або відправник ще залишиться ії в боргу, в цьому банку сказали, що укр банк «приват банк «мусив був, переказ відправити обратно, так як була допущена помилка, так ні гроші десь зависли, пишу кожного дня, до чату, і без результата, скільки можно знущатися, я не розумію, в банка якісь сумніви, чи що, я просто не розумію, чому не можно тій людині чіє ім'я було вказане як получателя, написати відмову, на мою користь, і все питання вирішене, так ні, банк щось придумує, одним словом, перший раз скористались послугами привата, що до переказу, і дуже пожаліла, ганьба, просто ганьба, ніякої поваги до клієнтів, так що люди, якщо хтось опиниться в такий ситуації, про переказ можно забути
23 березня 2021, 13:05
Вибачаємось, що для вирішення вашого питання, вам довелося неодноразово звертатися в підтримку. На жаль, в одному із діалогів вам була надана некореткна консультація. Ми проведемо бесіду з оператором, щоб ні ви, ні інші наші клієнти не стикалися з подібними ситуаціями. В даному платежі вказано 2 отримувача коштів, як вам і було зазначено нашими операторами. У вашій заяві ви вказали ваш рахунок, але потрібно вказати рахунок іншого отримувача, так як його ім'я було вказано відправником. Заява на відмову повинна бути написана вами, так як за рахунком може бути лише один клієнт, а ім`я та призвище можуть мати кілька людей. В свою чергу, отримувач має бути ідентифікованим в банку, щоб ми змогли зарахувати кошти саме потрібній особі.
Водночас, можливо подати запит на уточнення даних від банка-відправника.
ПриватБанк стабільно отримує як національні, так і міжнародні нагороди та складає конкуренцію найпристижнішим банкам Європи. Ознайомитися з інформацією є можливість на сайті: https://privatbank.ua/about/credentials
У випадку додаткових запитань – ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
23 березня 2021, 8:53
таке враження, що їх набрали з вулиці
===========

Так оно и есть на самом деле.
Когда-то имел неосторожность отправить ошибочный перевод через эту контору. Мне очень повезло, что менеджер банка-получателя, когда-то работала в примате и знает всю их чудо-систему. После нескольких звонков в примат, проблему решили за 15 минут, деньги зачислились по назначению. До этого, мне пришлось потратить 2-а дня на непробиваемых «специалистов» примата. Тут ещё надо заметить, что я не был клиентом банка-получателя, но меня выслушали и предприняли все возможные действия для решения моей проблемы. Возможно ли такое в примате?