Заблокування рахунків

RytsarRoman1998 16 березня 2021, 14:11
Добрий день. Я є користувачем ПриватБанку протягом 5 років і хочу заявити обслуговування приватбанку жахливе. Протягом двох років я не маю можливості відновити свої рахунки оскільки банк потребує довідку про доходи, документи про публічного діяча (яким я не являють), оскільки я не працюю і не працював на Україні офіційно ніколи!!! Я з документами бігаю що тижня у відділення Приватбанку і результатів ніяких.Тому шановний ПриватБанк прошу вернути мені мої кошти які я заробив не шахрайським способом і закінчити співпрацю з вами так як ви є жахливий банк. Банк обідив клієнта не один раз.І я думаю не тільки мене
16 березня 2021, 15:17

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
16 березня 2021, 15:08
Похоже, что ваше нынешнее пожелание банк выполнил еще два года назад — закончил сотрудничество. :) За два года можно было бы и понять, что свое нужно не просить, а требовать, а если не отдают, то забирать в принудительном порядке. Что вы все эти два года делали, интересно?
youknow
youknow
19 березня 2021, 0:34
Яка різниця де був клієнт два роки? клієнт прийшов забрати власні кошти. він не просить зайвого, просить своє. в цієї ситуації кумедно звучить «просить», але це так, бо закони з приватом не працюють.