Відмова в оплаті частинами без пояснення причини.

Pri111 15 березня 2021, 16:07
Користуюсь приватом вже понад 10 років, регулярно картами і універсальна і отримувала зп на карту для виплат. Нещодавно вирішила змінить роботу, 2 місяці не отримувала виплат на карту (але при цьому справно виплачувала техніку в оплату частинами по карті універсальна), коли виплатила хотіла взяти іншу техніку (чоловік працюємо і ми можемо справно виплачувати), тим не менш відмовили, поїхала в банк, на що мені сказали «банк прийняв таке рішення, банк в праві вирішувати кому давати, а кому ні, хочете можете зняти з кредитки готівку і виплачувати просто киедит на карту, пільговий період 60 днів». Тобто, я вважаю, безпідставно, навіть не пояснивши чому, але я здогадуюсь, що через те що не користувалась картою для виплат 2 місяці. Отак приват втрачає клієнтів, більше не бажаю в цьому банку обслуговуватись, буду користуватись надалі послугами іншого банку.
15 березня 2021, 17:08
Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Ліміти переглядаються регулярно. Перевірте, будь ласка, суму ліміту через кілька днів.
Важливо пам'ятати, що банк дає можливість користуватися коштами без відсотків не 60 днів, а до 55 днів. Тобто, якщо ви сплатите всю суму використаних коштів до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому ви скористалися кредитом, нічого додатково платити не потрібно. З детальною інформацією можете ознайомитися на сайті: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
17 березня 2021, 1:23
А чего вы решили, что банк обязан вас давать оплату частями? Вы сами говорите 2 месяца не получали ЗП- то о какой вашей стабильности речь и о каких кредитах. Логика мертвая… снимайте корону вы такая как и все и не вам решать, а банку ибо это их услуга кредитования.
youknow
youknow
19 березня 2021, 0:43
Jokets працює у приватбанку?)) вже підгорає від «топки» за приват.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмова в оплаті частинами без пояснення причини.