Хамство керівника відділення!

Oleh1111 10 березня 2021, 10:36
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Київська, 11
Сьогодні хотів поміняти свою карту для виплат, тому що закінчується термін користування картою, а також уточнити певні питання для себе, як для ФОПа, зайшовши у відділення, не встиг слова сказати, як ця людина почала не зовсім адекватно, як для керівника себе поводити, звертатись до людей та до мене на підвищених тонах, без причини говорячи: «всі вийдіть за двері» і повторював це кілька разів, можливо Він забув, що Люди приходять не до нього додому? Така поведінка мене обурює та ображає,, користуватись цим відділенням більше не буду! БУДЬ ЛАСКА, ПРИЙМІТЬ МІРИ стосовно новогго керівника, або людини, яка тимчасово підміняє попереднього!
10 березня 2021, 11:41
Ми піклуємось про здоров'я наших клієнтів і просимо ставитись із розумінням до заходів, що вживаються для запобігання росповсюдження COVID-19. Ми проводимо санітарну обробку та провітрюємо приміщення, а за наявності черги, просимо очікувати на свіжому повітрі, доки не з'явиться вільний спеціаліст.
Щоб перевірити інформацію за описаною вами ситуацією та детально розібратись в ній ми звернулись в особистому повідомленні.

10 березня 2021, 11:40
Правила обслуживания клиентов банков при адаптивном карантине, введенном постановлением КМУ никто не отменял, начиная с периодической санобработки помещения банка и заканчивая количественными ограничениями по нахождению клиентов в помещении отделений банков…
Oleh1111
Oleh1111
10 березня 2021, 12:18
Ситуація з covid мені відома, але моє повідомлення не про те, що мені довелось би чекати на вулиці, це не проблема, а про те, що мене виставили з банку в хамській формі, та люди себе не поводять, такі речі повинні говоритись коректно, де його клієнтоорієнтованість? Я прошу ще раз, будь ласка, розбиріться з цією ситуацією (стосовно сьогоднішнього ХАМСТВА, саме хамства, клієнтам Вашого банку з боку керівника відділення!)
Jokets
Jokets
10 березня 2021, 15:13
А в какое время вы пришли? просто ради интересна