Издевательство над онкопациентами с инвалидностью

Olha2007 9 березня 2021, 14:10
При пересылке собственных средств с пенсионной карты на собственную карту другого банка заставили стоять 10 минут возле банкомата и называть свою личную информацию. Как только выпишут из больницы сразу аннулирую все счета, включаяя бизнес аккаунт
9 березня 2021, 15:45
Нам дуже прикро, що ви зіткнулись з такою ситуацією.
ПриватБанк піклується про безпеку коштів клієнтів та, для уникнення можливих дій зі сторони шахраїв, банком може здійснюватись додаткова перевірка при здійсненні переказів
З метою забезпечення безпеки ваших платежів в мережі і захисту коштів на рахунках ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі он-лайн.
Вибірково ваші платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками.
Також, ми звернулись до вас приватним повідомленням для детальної перевірки інформації.

Toxa David
Toxa David
9 березня 2021, 15:10
«При пересылке собственных средств с пенсионной карты на собственную карту другого банка» — это сколько «собственных средств» 100−200грн. или больше 5000грн. При пересылке более 4999грн. возможна идентификация клиента.
https://minfin.com.ua/2020/05/15/45326972/ Катерина Рожкова: «Только не вздумайте повально останавливать платежи свыше 5 тысяч гривен»

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Издевательство над онкопациентами с инвалидностью