Персоналізація

martos 7 березня 2021, 12:58
Спочатку в грудні 2020 мені повідомили, що будуть заблоковані мої рахунки, доки я не пройду актуализацію. Спробував через приват 24, видправляв скани паспорту та фдентифікаційного коду (я вважав що ідентифікаційний код дається один раз и на протязі життя не змінюється), мені було відмовлено. Коли приїхав до банку то вмене вимагали справки переселенця, якої в мене на той час не було, та де її взяти, не знав. За декілька днів зробів. Привіз, з паспортом і кодом, менеджер зробила всі фото та відправила їх, після цього актуалізація відбулась. Але в березні 2021 мені знов прийшло повідомлення, що необхідно знов пройти актуалізацію в банку (через 3 місяці). В тойже день, взяв документи, поїхав до банку, менеджер знов зробив фото планшетом банку, також зфотографував мене, але через декілька днів знов з’явилось повідомлення, що я маю пройти актуализацію інакше мені заблокують рахунки. Швидше за все головний офіс відмовляє мені в актуалізації данніх. Хоча в них мають бути мої данні і я впевненний, що вони мали змогу порівняти їх з попередніми, але їм це не потрібно. Вони мабуть мають за бажання зробити так, щоб я не міг отримувати кошти, та був вимушений виїхати на окуповану територію та шукати там собі роботу.
Але головний оффіс приватбанку забуває, що окрім нього в країні є ще банки.
7 березня 2021, 15:11
Це вимога законодавства України — банки не можуть обслуговувати клієнтів, якщо в базі заповнені не всі їх дані.
Згідно з Постановою НБУ №65 від 19.05.2020 Про затвердження Положення 'Про здійснення банками фінансового моніторингу' банк зобов´язаний привести у відповідність до вимог законодавства України ідентифікацію наявних клієнтів або їх представників.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та розглянути ваш випадок більш детально.

Stonecold
Stonecold
9 березня 2021, 5:05
Більш всього, банку потрібні не контактні дані актуалвзувати, а ваш фінансовий стан, тобто джерела доходів)
martos
martos
26 квітня 2021, 16:01
Ну ничего, теперь я завёл карточку в другом банке и пользуюсь услугами друго-го банка