Питання по ОВДП

andriididukh 25 лютого 2021, 12:26
Доброго дня.
Мав бажання оформити ОВДП в приватбанку і виникло питання стосовно комісії для цього, вирішив зателефонувати 3700 (це було декілька днів назад) там мені сказали що по мому питанню потрібно дзвонити за іншим номером (номер дали). Протягом 3 днів не міг додзвонитись по даному номеру (ніразу не взяли трубки). Сьогодні знову зателефонував 3700 і отримав цікаву розмову: Спочатку мене теж хотіли відправити по окремому номеру (тому ж що і раніше) коли я сказав що там ніхто не бере трубки вже декілька днів консультант перевірив інформацію і сказав що на даний момент спеціалістів по ОВДП немає і вона спробує вирішити моє питання. Я задав питання і після декількох хвилин очікування мені сказали що не знайшли інформації по ньому (а це всьоголиш сума комісії при купівлі ОВДП і коли і з якої картки вона знімається). Далі цікавіше, мені сказали що ше раз провірили інформацію і спеціалісти по ОВДП всежтаки є. І я повинен дзвонити по номеру який не відповідає (досі). На мою думку просто мене захтіли відфутболити оскільки не змогли вирішити питання. Будь ласка якщо у вас уже є функція купівлі ОВДП то повинні бути і люди які здатні консультувати стосовно цього. А ще неварто так «відфудболювати» людей, виглядає не дуже гарно.
Дякую за увагу!
25 лютого 2021, 13:01
Нам дуже шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
Ознайомитись з тарифами та умовами купівлі ОВДП ви можете за посиланнями: https://privatbank.ua/investicionnyje-uslugi та https://privatbank.ua/ovdp.
Також, ми звернулись до вас приватним повідомленням для уточнення ваших контактних даних та перевірки інформації за вашим зверненням.

zig4free
zig4free
25 лютого 2021, 14:05
Походу менеджер по ОВГЗ из сауны не вылазит.