Неможливість проводити платежі на iban всередені Приват банку

emilia2020 21 лютого 2021, 8:02
Вчора спробувала провести платіж на IBAN (між фізичними особами які обслуговуються в Приват банку) через прив 24- банк відхиляв ці платежі. По телефону в Приваті співробітник взагалі незрозумів мого питання в приват24 мені в чаті дали пораду переводити на карту… нижче я покажу цей чат без персональних даних … для банка я робила фото з монітора. Чому я вирішила написати відгук тут-тому що банк ігнорує вимоги НБУ с 2019 (перехід на IBAN) друге банк навмисно блокує ці платежі на IBAN щоб заробляти на комісіях при переводах з карти на карту (відповідь Олени (Олена
Я Вас прекрасно розумію, однак сплатити у Прива24 Ви можете переказавши з картки на картку.)
Хотіла щоб банк пояснив чому він ігнорує вимоги НБУ по IBAN
ось неповна переписка в прив 24(Чим можемо бути Вам кориснi?
20:11
не виходить (спроба перевести кошти на заборонений рпхунок)
UA,
цей рахунок
Ольга
Зробіть, будь ласка, скріншот з помилкою.
Натисніть і одну-дві секунди утримуйте кнопку «Включення» + зменшення гучності.
це веб версія
Спроба виконати оплату на заборонений рахунок (рахунок:26206%;)!
Ольга
Дякую за Ваше питання. Для його вирішення підключаю профільного оператора. Спеціаліст відповість протягом декількох хвилин.
іпн — Олена
Добрий вечір, Еміліє!
Зробіть, будь ласка, скріншот з помилкою та додайте до чату. Ви можете переглянути як це зробити на прикладі: https://pb.ua/short?137
скріншот з компа?
Так
Презентация1.pptx
5.1 MB для чого переводити на карту коли дешевше на iban&
Олена
На жаль, даний файл не відкривается
в повер поінт відкриєте

у мене нема цієї програми
Олена
Ви робите платіж на картку ПриватБанку за реквізитами для платежів з інших банків, Вам необхідно запросити в одержувача номер карти і зробити платіж саме на номер карти
навіщо платити комісію…це є у всіх банків крім привату
я не хочу на карту…
єдиний банк який не дозволяє платити на iban-це ваш банк
як же вимоги НБУ?
з 2019
для чого платити комісію?
Олена
Ще один нюанс для чого Приват24 у мене питає Код ЄДРПОУ-це стосується юридичних осіб-доробіть веб версію прив24… користувалась ощадом і монобанком платежі на IBAN літають…а ви спеціально їх блокуєте щоб заробляти на комісіях по картах
давайте розбиратись… гарного дня вам
21 лютого 2021, 14:20
Нам дуже шкода, що ця ситуація завдала вам незручностей.
Перевіривши інформацію, можемо повідомити, що вам була надана коректна відповідь від співробітника банку.

21 лютого 2021, 10:47
Оплата счету доступна для межбанковских перечислений либо на счёт предпринимателя. Обычные внутренние переводы банки выполняют просто по номеру карты — не пытайтесь казаться умнее всех) Банк ничего не нарушает, кроме вашего самомнения о себе
21 лютого 2021, 11:23
То что так выполняет Приват, не значит что так делают все банки. Скрин с интерфейса Укрсиб.
Вводишь IBAN, назначение платежа и сумму. И все
22 лютого 2021, 7:02
Укрмиб наверное не знаю что можно использовать просто номер карты, через чет 20 мб дойдут технологии
22 лютого 2021, 8:51
Навіщо відавати великі комісії Приват банку
22 лютого 2021, 10:02
Внезапно: https://prnt.sc/103i28c
Просто есть возможность и так, и так перевести.
21 лютого 2021, 11:49
Https://bank.gov.ua/ua/news/all/zaversheno-perehid-na-mijnarodniy-standart-iban
21 лютого 2021, 11:50
Https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-pidgotuvav-pamyatku-dlya-kliyentiv-bankiv-u-zvyazku-iz-zaprovadjennyam-iban
21 лютого 2021, 11:52
Ніхто в світі не кидає кошти з карти на карту як в Україні… зокрема в Приват банку
22 лютого 2021, 7:01
Серьезно? Ну давайте не будем придумывать ибо система p2p работает даже для отправки/получения денег за границу- как же тогда деньги приходят? В чем проблема сделать перевод по карте?
22 лютого 2021, 8:50
Велика комісія…на айбан всього 3 гр
21 лютого 2021, 14:26
Проблема не вирішена-як мені відправити кошти на iban///ви мені не дали відповідь…що це за рудимент з минулого-рахунок:26206%;… таких рахунків не повинно бути...?
22 лютого 2021, 12:42
Приват банк не зміг навести закони чи постанови НБУ про заборону таких платежів…почекаєм (проблема не вирішена)
Majezty
Majezty
22 лютого 2021, 22:08
Наскільки зрозумів, приват не дозволяє переказати на IBAN саме між картками всередині банку? На інші банки та з інших, можливий переказ за реквізитами використовуючи IBAN?

В приватбанку досить хитро [була] влаштована база даних карткових рахунків. Всі платежі надходили на один великий спец рахунок, спільний для всіх. А вже всередині банку кожна картка мала індивідуальний баланс. Можливо, це і є поясненням такої… особливості.
24 лютого 2021, 11:57
С видом айбен нету транзитных счетов в банках, внутри системы банка на счёт лишь ФОП может получать деньги р это логично. Если жаба кого-то давит комиссия *** пользоваться банком отправляйте деньги голубями
24 лютого 2021, 12:22
В ощад і універсалі такі платежі проводяться… чому в приваті неможна?.. просто банк заробляє на комісіях p2p

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Неможливість проводити платежі на iban всередені Приват банку