Отношение работников Приватбанка к пенсионерам

lorike 16 лютого 2021, 21:11
Відділення за адресою: Херсон, вул. Ілюши Кулика, 149/29
16.02.2021 моя старенька 80-річна матуся звернулася у відділення Приватбанку по вул. І. Куліка, 149 в місті Херсоні. Так, як мама практично сліпа, вона звернулась до робітниці банку з проханням допомогти їй сплатити за газ через термінал. На шо їй відповіли, що допомогають тільки клієнтам банку і запропонували оформити картку банку і перевести пенсію в їх банк. Мама відмовилась, т.я. практично сліпа і в селищі, де вона мешкає відсутній банкомат. Вона пішла так і не сплативши за газ!!! На жаль, мама не побачила прізвище ціє робітниці!
17 лютого 2021, 9:48
Добрий ранок!
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

DCLXVI
DCLXVI
16 лютого 2021, 22:44
Замість того щоб когось звинувачувати кращеб самі заплатили за газ, для цього даже зад від дивану відривати не потрібно, і ваша рідна мати в 80 років не їздила б з села в місто. Хоча мати сама винна, як виховала своїх дітей те тепер і мае.
FenixUA
FenixUA
17 лютого 2021, 10:42
Мабуть так. та і навіть якщо допомогли — є шанс неправильно заплатити… тут краще би родичі допомогали, це так
17 лютого 2021, 9:13
То что работник банка отказал в помощи оплаты через терминал — конечно плохо, тут и обсуждать нечего.
То что вы не можете помочь матери оплатить за газ — еще хуже.
На своем примере: плачу не через приват все коммунальные платежи за себя, дочь, тещу. Все занимает минут 20, были бы деньги на счету, есть возможность установить «регулярный платеж» но перепроверяю реквизиты для оплаты и корректирую иногда суммы.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
17 лютого 2021, 12:29
==================

О… так вы уже почти директор ОСББ… пора зарплату требовать.
18 лютого 2021, 10:09
К сожалению, все проживают довольно далеко друг от друга, по этому создать ОСББ по территориальному признаку не получится. :-) Помогаю пока могу, может и мне кто на старости поможет с оплатой газа. :-) Теще помогаю в добровольно принудительном порядке под угрозой санкций со стороны жены. :-)
OkeyDoki
OkeyDoki
17 лютого 2021, 19:59
1) терминал самообслуживание которое подразумевает самообслуживание
2) понятие помощь в основном идет речь о том сделай за меня, а я еще тебя обвиню если что-то не так будет заплачено.
3) учитывая политику привата то в нем всегда так было к клиентам которые не являются клиентам банка, привыкайте капитализм он такой, противный.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Отношение работников Приватбанка к пенсионерам