Приват списує самовільно кошти з пенсійної картки

para53 13 лютого 2021, 11:06
З моєї пенсійної картки без мого відома і без повідомлення банк списав 300 грн. Коли я почав виясняти причину спеціаліст після довгого вивчення ситуації повідомила, що у 2020 р до дня незалежності мені КМДА нарахувала як непрацюючому пенсіонеру 300грн., а через пів року у лютому2021 рішила їх повернути. Я розумію, що нашому меру піарщику Кличку потрібні гроші напевне мало заробив з Микитасем і я не проти їх вернути, але банк повинен мене хоча попередити. А по-друге списання грошей можливе тільки після рішення суду. Причому формулювання в платіжці звучало так ніби я їх сам повернув по запросив соц. служби КМДА. Якщо банк самовільно під керівництвом іноземних астербатерів які не знають наші нормативні документи такі незаконні операції проводити то як можна довіряти такому банку І я вирішив перевести свої гроші в інший банк
13 лютого 2021, 11:50
Ми звернулись до вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію.

OkeyDoki
OkeyDoki
13 лютого 2021, 13:05
Если это соц. служба то спишут со всех карт. И ваше разрешение не нужно. Так как было начислено сумма больше чем нужна. И бюджет их вернет так как вы не упирались и не искали лазейки в законе).
MykolaA
MykolaA
13 лютого 2021, 14:09
«я вирішив перевести свої гроші в інший банк» — переходьте в Ощад, там тихо та затишно.
Jokets
Jokets
13 лютого 2021, 17:10
О чем предупредить? Вы кто вообще? Сидите молча получайте пенсию, если вам не понравилось что забрали деньги то какие претензии к банку? Адресуйте службе которая из забрала- включите мозги и поймите банк посредник лишь.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват списує самовільно кошти з пенсійної картки