некоторые операторы мошенники и шантажисты

pirgo64 6 лютого 2021, 11:37
7.12.20г. в 15:05 мне перезвонили по гор. линии Приватбанка т.0676369736, не заблокировав кредитку отключились, не уведомили о перечислениях по интернету на сайт Великобритании — поэтому были сняты кредитные деньги в сумме 8728−88. Дозвонилась на 3700 только 8.12.20г. для регистрации обращения. На каком основании был увеличен кредит с 5тыс. до 9тыс. — у меня кредитка с 2016 г. никогда кредиты не брала 5 лет и получала пенсию как инвалид 2группы 2100грн. В полиции Мариуполя возбуждено дело и я признана потерпевшей — обращалась письменно в банк и на горячую линию ответы не о чем ждите до 120дней. За это время сняли с моей пенсии 15−64, 16−29, 404−51. 5.02.21г., звонили угрожали требовали уплаты денег обещали звонить родственникам и знакомым, значит телефоны кому звонить нашли, а кредитку не заблокировали, а теперь вымогают кредитные деньги, которых я не видела, и делают меня виноватой. Госбанк с такими операторами — это позор и уничтожение репутации. 31.01.21 г. я обратилась письменно на Офис в Днепре о проведении служебной проверки. Мариуполь Пирго Наталья. Не игнорируйте об этом случае буду всем писать и везде.
6 лютого 2021, 12:52
Перевіривши інформацію, бачимо, що з вами раніше зв'язувався співробітник банку та надав консультацію щодо питання.
Варто розуміти, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки. Зазначимо, що у випадку прив'язки картки до сайту, власник картки тим самим дає згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції.
Правила оскарження транзакцій строго регламентовані платіжною системою і можуть складати до 120 днів.
Варто звернути увагу на той факт, що банк може проводити оскарження операції виключно згідно правил, що регламентовані Міжнародною платіжною системою.
У разі, якщо проти вас були спрямовані шахрайські дії — наполегливо рекомендуємо звернутися до поліції.
Зі свого боку ми готові плідно співпрацювати з правоохоронними органами та надати всю необхідну інформацію, при надходженні офіційного запиту від поліції.
Рекомендуємо відкрити окрему картку, яку ви зможете використовувати на сайтах, які ви вважаєте підозрілими та завжди ознайомлюватись з умовами сайту, на які погоджуєтесь при додаванні картки.
Також, вам надійде офіційна відповідь банку на раніше надісланий офіційний запит у термін, що передбачено законодавством.

pirgo64
pirgo64
6 лютого 2021, 13:34
Я никогда ни на каких сайтах не использовала кредитку и ничего не перечисляла и никому данные карточки и пин-код не давала — подтвердила это и оператор что хорошая кредитная линия. Кредитка с 2016 г. как она могла быть привязана к какому-то сайту, если раньше никаких перечислений по интернету у меня никогда не было за 5 лет, тем более сайты другой страны Великобритании? — об этом мошенничестве подтвердила киберполиция. Если это была повторная операция, то когда была первая? зачем мне окрема картка? что мне переводить при пенсии 2100грн. Ви мені не надали конкретну відповідь, замість питання про незаблокування картки і не повідомлення мене про списання на якійсь сайт Великобрітанії,, Ви мене звинуватили в привязці й запропонували окрему картку при пенсії 2100грн. Ви живете одним днем, а завтра якійсь оператор допоможить шахраям вкрасти більш грошей з Вашої кредитки, то будете читати, що мені написали й вислуховувати некомпетентних операторів.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / некоторые операторы мошенники и шантажисты