«Акція» кешбек від Приватбанку чи лохотрон?

ura1205 1 лютого 2021, 9:39
Мені було запропоновано скористатися кешбеком від Приват банку 5% на всі купівлі за кредитні гроші. Я почав користувався цією акцією в листопаді 2020 року. Як мені казали на початку, акція діє з 01.11.2020 по 31.12.2020р. на 30 днів. В кінці мають зараховувати цей кешбек на баланс. 07.12.2020 я звернувся на підтримку щоб уточнити коли зарахують, на що отримав відповідь 20.12.2020. Проте 20.12. мене попросили фото того, що самі обіцяли, а коли не вийшло викрутитися, сказали, що дуже прикро, але виплата буде протягом 5 робочих днів після завершення акції. Коли я уточнив конкретну дату, то виявилось 25.12.2020р. ця акція завершиться.
18.01.2021р. я знову звертають на підтримку. Їм далі прикро, що так сталося і обіцяють виплату 15−18.01.2021р., надіючись при цьому, що я забуду про цей кешбек. Проте я часто користуюсь кредиткою, тому нагадував собі про свій кешбек. Попри це мені казали, що вже виявляється є обмеження не більше 500грн., про що раніше ніхто не говорив.
Коли 19.01.2021 я знову ж таки звертаюсь на підтримку, то як вже повелося, отримав співчуття, що так вийшло, що створили заявку, яку буде розглянуто за 1−2 дні. Ви не повірите, але через два дні мене запевнили, що заявка розглянута, як не сьогодні, то завтра кешбек буде зараховано, що зробиш регламент такий -обробляти заявки протягом двох днів.
Коли я наступного разу звернувся до підтримки приватбанку і спитав чи їм не надоїло передімною кожні два дні вибачатися, мені відповіли, а й справді, і сказали що зарахують кешбек 31.01.2021р.
Ви не повірите, проте 31.01 мені сказали, що мій кешбек 559,80 грн. зарахують мені, і запевнили, що день ще не закінчився о 15:48, а й справді, що ж це я.
Ви спитаєтесь чи здивувався я 01.02.2021, що не отримав 31.01 свій кешбек? Ні. Виявилось, що 31.01.2021 це неділя (про що попередні консультанти мабуть і не здогадувались, коли обіцяли виплату в цей день) і зарахування очікувати потрібно сьогодні.
Чекати чи ні, що скажете?
1 лютого 2021, 11:22
Вибачте, будь ласка, за ситуацію, що сталась.
Займаємось вирішенням вашого питання.
Ми зателефонуємо вам додатково.
Також, Нами буде перевірено інформацію за вашими зверненнями до підтримки банку.

gepard76
gepard76
1 лютого 2021, 9:49
Ситуація така сама. Обіцянки і не більше. Інші банки не поводяться так з виводом кешбеку. Чекаємо з моря погоди.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / «Акція» кешбек від Приватбанку чи лохотрон?