«переказ на картку будь якого банку світу» не працює

50164947 30 січня 2021, 15:53
Встряв в халепу, мав переказати невеличку суму у долярах до США для покриття боргу, відкрив Приват24, побачив там «переказ на картку будь якого банку світу», купив по дурному курсу ПриватБанку доляри, зробив, що від мене було треба, та прочитав… «переказ заборонено із метою безпеки». З’ясував, так, дійсно, заборонено, і дійсно із метою безпеки (не розумію тільки із якої), але повернути ці непотрібні мені доляри знову у гривню — зась, тільки запропонували їх продати із збитком на обмінному курсі. Що важко було про те, що ця опція не працює, чи має обмеження, написати?
30 січня 2021, 16:18
Ми звернулися до вас в особистих повідомленнях, щоб уточнити ваш номер телефону та детальніше розібратися в ситуації, що склалася.

eopertp
eopertp
30 січня 2021, 21:04
Деньги вам вернут только гривной. А функция перевода на любую карту мира у них не работает. При переводе говорят что у них все ок, но принимающий банк отклонил перевод, либо еще что-то. Но в банке на который осуществляется перевод даже попытки провести транзакцию не было. А приват все равно настаивает на том, что у них все хорошо, это у других не рабоатет. Хотя из другого банка перевод на ту же карту осуществляется без проблем
Toxa David
Toxa David
30 січня 2021, 22:44
«тільки запропонували їх продати із збитком на обмінному курсі» — подожди пока курс будет 1/40 и продай. :-)
16 квітня 2021, 7:35
Около 10 раз переводил со своего счета гривны дочке на польскую карту. Там она получала в злотых. Все работает, комиссия 1%, что очень радует. Правда был поругался с приватом когда меня заставили явиться в отделение для идентификации, но то такое…

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / «переказ на картку будь якого банку світу» не працює